«Від селянки до дружини мільйонера» Анна Пахомова

«Від селянки до дружини мільйонера» Анна Пахомова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4527 переглядів
4527 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Від селянки до дружини мільйонера» Ганни Пахомової (анотація)

Книга «Від селянки до дружини мільйонера» Ганни Пахомової – це чудова історія про кохання та переродження. Цікавою знахідкою письменниці стало те, що в основу свого твору вона поклала дві сюжетні лінії, які в певний момент переплітаються. Така структура сюжету дозволяє читачеві більше дізнатись про персонажів, що в свою чергу призводить до того, що він їм починає співпереживати.

Сюжет розпочинається з того, що молода дівчина Галинка хоче стати актрисою. Бажаючи насолити своєму колишньому, вона вступає до одного зі столичних вишів, щоб освоїти важке театральне мистецтво. Галина мала на меті обдурити свого колишнього, який мав би приповзти на колінах, коли вона стане відомою акторкою. Паралельно з тим, другим головним героєм буде Олег, який має ось-ось підписати важливий контракт. До речі, читати онлайн книгу «Від селянки до дружини мільйонера» Ганни Пахомової українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Заключення контракту передбачає певний церемоніал, а саме появу на публіці зі своєю дружиною. Правда, напередодні заключення Олег розлучився з дружиною. Він знає, що існують актриси, які грають роль дружини, коли це потрібно. Саме такою стане Галинка, яка на перший погляд справляє враження невихованої дівчини, що позбавлена світських манер. Але чим більше герой з нею знайомиться, то тим більше вона змінює його.

Скачати книгу «Від селянки до дружини мільйонера» Ганни Пахомової можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Від селянки до дружини мільйонера» Ганни Пахомової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Від селянки до дружини мільйонера» Ганни Пахомової

2 відповіді до “Від селянки до дружини мільйонера”

  1. Лариса Лариса сказав:

    Від селянки до дружини мильйонера – гарна книга

  2. Кароліна Кароліна сказав:

    «Від селянки до дружини мільйонера» любовний роман який вкрав мій вечір. І так, я не пожалкувала про проведений час. Дуже ніжна та водночас палка історія переродження двох людей. Мені дуже сподобалась ця книга, раджу скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *