«Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України» Олег Бажан, Юрій Мицик

«Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України» Олег Бажан, Юрій Мицик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2737 переглядів
2737 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України» Олега Бажана, Юрія Мицика (анотація)

Любителям історичних видань рекомендуємо звернути увагу на книгу Олега Бажана та Юрія Мицика. Автори доступно та без зайвих деталей розповідають читачеві про формування та розвиток України. Вирушити у минуле рідної країни можна за допомогою нашого сайту, де ви маєте можливість читати онлайн книгу «Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України» Олега Бажана та Юрія Мицика українською мовою на будь-якому електронному гаджеті.

Книга розповідає про формування перших поселень на території, що з часом буде називатись Україною. Впродовж розповіді ви дізнаєтесь про славні та трагічні моменти, завдяки яким сьогодні ми маємо свою незалежну державу. Історія може бути цікавою, якщо правильно її подати.

Саме в цій книзі автори стисло, доступно, а головне – цікаво розповідають про становлення країни. Війни, мир, інтриги, об’єднання, договори та ще багато цікавого зробили нашу країну вільною та незалежною. Допитливий читач дізнається про всі важливі моменти аж до сьогодення, тому навіть може виявитись свідком чи учасником деяких подій.

Книга призначена не лише для старшокласників та вчителів, а й для тих, хто цікавиться історією України та хоче покращити свої знання. В нашій віртуальній бібліотеці можна не лише читати онлайн, але й скачати книгу «Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України» Олега Бажана та Юрія Мицика безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручних для вас форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України» Олега Бажана, Юрія Мицика українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України» Олега Бажана, Юрія Мицика

Одна відповідь до “Від трипільців до кіборгів. Коротка історія України”

  1. Юліана Юліана сказав:

    Я ще ніколи так зацікавлено не читала про історію нашої любої країни як в книжці Від трипільців до кіборгів. Коротко, доступно, цікаво як раз для сучасної молоді, в якої час летить немов птах. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *