«Відчайдушні» Сергій Гридін

«Відчайдушні» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1407 переглядів
1407 переглядів

Про книгу «Відчайдушні» Сергія Гридіна

Повість «Відчайдушні» – гостросюжетна детективна історія від майстра дитячих і підліткових книг Сергія Гридіна. Автор відправляє читача у містичну подорож разом з Дмитром та його друзями, які намагаються провести власне розслідування, щоб вияснити, куди зникають маленькі діти з невеличкого містечка Озерне.

Ця книга – саме той випадок, коли підлітки намагаються стати дорослими не через власні примхи, конфлікти або показову самостійність, а роблячи досить благородну та неймовірно небезпечну справу, якою дивують навіть професійних оперативників.

Сергій Гридін пише яскраво і відверто, зачіпаючи найгостріші проблеми, що турбують не лише дорослих, а й дітей. Детектив у його виконанні – це неймовірно інтригуюча та гостросюжетна історія з кількома невідомими, в якій ключове місце відводиться психологічним портретам головних героїв.

Підлітки, нехтуючи власною небезпекою, опиняються в самому епіцентрі підступної пастки, навіть не уявляючи, наскільки близько вони дійшли до розкриття ключової таємниці злочинів. Проте книга «Відчайдушні» має кілька сюжетних несподіванок і відступає від звичних стереотипів цього жанру. Одна з них – раптова закоханість юних слідчих, через яку перебіг розслідування йде зовсім не за наміченим планом.

Починаючи читати онлайн цю повість, потрапляєш під вплив реалістичної атмосфери, в якій автор розкриває всі складнощі та протиріччя нашого життя. Саме в таких критичних обставинах підлітки вперше по-справжньому розуміють, що немає нічого суто «чорного» або «білого», що в кожного може бути своя правда.

Знайти головного злочинця – це лише половина справи. Треба зуміти розплутати його інтриги, довести його підступні наміри та захистити майбутніх жертв. Чи впораються детективи-початківці з таким важким завданням?

Якщо ви скучили за виром емоцій, заплутаними кримінальними справами та особистими драмами, пропонуємо скачати «Відчайдушні» Сергія Гридіна. У нашій віртуальній бібліотеці ви знайдете цю книгу безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати електронних творів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відчайдушні» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *