«Відчайдушні» Сергій Гридін

«Відчайдушні» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відчайдушні» Сергія Гридіна

Повість «Відчайдушні» – гостросюжетна детективна історія від майстра дитячих і підліткових книг Сергія Гридіна. Автор відправляє читача у містичну подорож разом з Дмитром та його друзями, які намагаються провести власне розслідування, щоб вияснити, куди зникають маленькі діти з невеличкого містечка Озерне.

Ця книга – саме той випадок, коли підлітки намагаються стати дорослими не через власні примхи, конфлікти або показову самостійність, а роблячи досить благородну та неймовірно небезпечну справу, якою дивують навіть професійних оперативників.

Сергій Гридін пише яскраво і відверто, зачіпаючи найгостріші проблеми, що турбують не лише дорослих, а й дітей. Детектив у його виконанні – це неймовірно інтригуюча та гостросюжетна історія з кількома невідомими, в якій ключове місце відводиться психологічним портретам головних героїв.

Підлітки, нехтуючи власною небезпекою, опиняються в самому епіцентрі підступної пастки, навіть не уявляючи, наскільки близько вони дійшли до розкриття ключової таємниці злочинів. Проте книга «Відчайдушні» має кілька сюжетних несподіванок і відступає від звичних стереотипів цього жанру. Одна з них – раптова закоханість юних слідчих, через яку перебіг розслідування йде зовсім не за наміченим планом.

Починаючи читати онлайн цю повість, потрапляєш під вплив реалістичної атмосфери, в якій автор розкриває всі складнощі та протиріччя нашого життя. Саме в таких критичних обставинах підлітки вперше по-справжньому розуміють, що немає нічого суто «чорного» або «білого», що в кожного може бути своя правда.

Знайти головного злочинця – це лише половина справи. Треба зуміти розплутати його інтриги, довести його підступні наміри та захистити майбутніх жертв. Чи впораються детективи-початківці з таким важким завданням?

Якщо ви скучили за виром емоцій, заплутаними кримінальними справами та особистими драмами, пропонуємо скачати «Відчайдушні» Сергія Гридіна. У нашій віртуальній бібліотеці ви знайдете цю книгу безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати електронних творів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Гніздо горлиці
Гніздо горлиці Леся Олендій
Замкнене коло
Замкнене коло Світлана Талан
раКУРС
раКУРС Світлана Талан
Намір
Намір Любко Дереш

Відгуки на книгу «Відчайдушні» Сергія Гридіна

Комментарии для сайта Cackle