«Відгуки» Леся Українка

«Відгуки» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1010 переглядів
1010 переглядів

Про книгу «Відгуки» Лесі Українки

Книга «Відгуки» стала третьою за рахунком збіркою віршів поетеси Лесі Українки. Друком вона вийшла у 1902-му році, і після цього подібних збірок літераторка більше не випускала. Якщо попередні книги друкувались у Львові, то цього разу видавництво знаходилось у Чернівцях.

Тим, хто почне читати онлайн книгу «Відгуки» Лесі Українки українською мовою, цікаво буде дізнатись, що чимало віршів, які до неї увійшли, писались у період перебування письменниці у Карпатах. А фінансову допомогу надавали члени академічного товариства «Молода Україна».

Якщо порівнювати цю збірку з попередніми, то тут, певно, найбільше помітно, що світогляд сильної духом Лесі був все ж скоріше трагічним, аніж оптимістичним. У віршах читаються глибокі роздуми поетеси, її тяжіння до драми, філософських роздумів, а також любов до епосу і історії.

Вражає розмаїття жанрів і здатність літераторки торкатись найтонших струн людської душі. Великий вплив на її творчість мали події, які відбувались навколо і у її особистому житті. У книзі є кілька розділів з віршами, і окремо – поема «Одержима».

Познайомитись з цими творами можна, якщо скачати книгу «Відгуки» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Відгуки» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відгуки» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *