«Відлуння любові: чоловіки» Анатолій Власюк, Тимур Іванович Литовченко, Ігор Сілівра, Сергiй Дзюба, Михайло Блехман, Валентин Бердт

«Відлуння любові: чоловіки» Анатолій Власюк, Тимур Іванович Литовченко, Ігор Сілівра, Сергiй Дзюба, Михайло Блехман, Валентин Бердт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1531 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відлуння любові: чоловіки» Анатолія Власюка, Тимура Івановича Литовченко, Ігоря Сіліври, Сергiя Дзюби, Михайла Блехмана, Валентина Бердта (анотація)

Збірка оповідань «Відлуння любові: чоловіки» – справжній феєрверк емоцій від представників сильної статі. Книга містить невеликі нариси та фрагменти романів десяти авторів, об’єднані однією тематикою – пекучим і безжальним коханням. До цього збірника потрапили новели відомих українських авторів Анатолія Власюка, Тимура Литовченка, Михайла Блехмана та кількох письменників-початківців (Сергія Дзюби, Ігоря Гургули, Валентина Бердта, тощо).

У своїх творах чоловіки оспівують жіночу натуру, оповиту павутиною цього почуття, та страждання його «жертв» – чоловіків. На жаль, поряд з коханням часто ходять зрада й самотність, руйнація свого «Я» та сліпий егоїзм. Ви все ще думаєте, що кохати – значить бути безмірно щасливим? Романтичний настрій, поєднаний з гіркими реаліями, допоможе вам розставити всі крапки над «і».

У книзі «Відлуння любові: чоловіки» основна увага приділяється непростим стосункам між чоловіками й жінками. Цікаво спостерігати за їхньою поведінкою та вчинками, на які штовхають палкі почуття.

Якщо у збірці з жіночим складом авторів «Відлуння любові: жінки» зроблено акцент на романтиці та ліриці, то чоловіки показали об’єктивну картину любовного затьмарення. Автори пропонують читачеві зазирнути в чоловічу й жіночу душу, зіставити їхні переживання та наслідки цієї «хвороби».

Від книги віє якимось цинізмом і грубістю, притаманних чоловікам. Проте це не відштовхує, а навпаки зачаровує реалістичністю та відвертістю. Розмови й міркування про секс та пристрасть, невідворотність зради, жалюгідну жертовність жінок, безтурботність і небажання чоловіків брати відповідальність за родину – ці моменти відбиваються пекучим болем для тих, хто гостро відчуває наше життя. Проте є в цих історіях і ще одна грань – вміння зазирнути у вразливу чоловічу душу, зрозуміти її слабкість та намагання здаватися сильною.

Наш сайт пропонує скачати збірку «Відлуння любові: чоловіки» безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який формат із запропонованих – fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки і читати онлайн твори збірника у вільному доступі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Відлуння любові: чоловіки» Анатолія Власюка, Тимура Івановича Литовченко, Ігоря Сіліври, Сергiя Дзюби, Михайла Блехмана, Валентина Бердта та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Відлуння любові: чоловіки» Анатолія Власюка, Тимура Івановича Литовченко, Ігоря Сіліври, Сергiя Дзюби, Михайла Блехмана, Валентина Бердта : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Відлуння любові: чоловіки» Анатолія Власюка, Тимура Івановича Литовченко, Ігоря Сіліври, Сергiя Дзюби, Михайла Блехмана, Валентина Бердта і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Відлуння любові: чоловіки» Анатолія Власюка, Тимура Івановича Литовченко, Ігоря Сіліври, Сергiя Дзюби, Михайла Блехмана, Валентина Бердта українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відлуння любові: чоловіки» Анатолія Власюка, Тимура Івановича Литовченко, Ігоря Сіліври, Сергiя Дзюби, Михайла Блехмана, Валентина Бердта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *