«Відлуння любові: чоловіки»

«Відлуння любові: чоловіки»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
730 переглядів
730 переглядів

Про книгу «Відлуння любові: чоловіки»

Збірка оповідань «Відлуння любові: чоловіки» – справжній феєрверк емоцій від представників сильної статі. Книга містить невеликі нариси та фрагменти романів десяти авторів, об’єднані однією тематикою – пекучим і безжальним коханням. До цього збірника потрапили новели відомих українських авторів Анатолія Власюка, Тимура Литовченка, Михайла Блехмана та кількох письменників-початківців (Сергія Дзюби, Ігоря Гургули, Валентина Бердта, тощо).

У своїх творах чоловіки оспівують жіночу натуру, оповиту павутиною цього почуття, та страждання його «жертв» – чоловіків. На жаль, поряд з коханням часто ходять зрада й самотність, руйнація свого «Я» та сліпий егоїзм. Ви все ще думаєте, що кохати – значить бути безмірно щасливим? Романтичний настрій, поєднаний з гіркими реаліями, допоможе вам розставити всі крапки над «і».

У книзі «Відлуння любові: чоловіки» основна увага приділяється непростим стосункам між чоловіками й жінками. Цікаво спостерігати за їхньою поведінкою та вчинками, на які штовхають палкі почуття.

Якщо у збірці з жіночим складом авторів «Відлуння любові: жінки» зроблено акцент на романтиці та ліриці, то чоловіки показали об’єктивну картину любовного затьмарення. Автори пропонують читачеві зазирнути в чоловічу й жіночу душу, зіставити їхні переживання та наслідки цієї «хвороби».

Від книги віє якимось цинізмом і грубістю, притаманних чоловікам. Проте це не відштовхує, а навпаки зачаровує реалістичністю та відвертістю. Розмови й міркування про секс та пристрасть, невідворотність зради, жалюгідну жертовність жінок, безтурботність і небажання чоловіків брати відповідальність за родину – ці моменти відбиваються пекучим болем для тих, хто гостро відчуває наше життя. Проте є в цих історіях і ще одна грань – вміння зазирнути у вразливу чоловічу душу, зрозуміти її слабкість та намагання здаватися сильною.

Наш сайт пропонує скачати збірку «Відлуння любові: чоловіки» безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який формат із запропонованих – fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки і читати онлайн твори збірника у вільному доступі.

Скачати безкоштово книгу «Відлуння любові: чоловіки»

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відлуння любові: чоловіки»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *