«Відлуння» Даніела Стіл

«Відлуння» Даніела Стіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
531 переглядів
531 переглядів

Про книгу «Відлуння» Даніели Стіл

Даніела Стіл є визнаною королевою мелодрами, але мелодраматичні сюжети бувають різними: від любовної лихоманки та втрачених ілюзій до справжніх масштабних трагедій людства, в які виявляються втягнутими окремі люди. Саме таким є роман «Відлуння» – хвилююча та сентиментальна розповідь про жахи Другої Світової війни, зруйновані долі та перетворення мрійливої та наївної героїні в сильну та відважну жінку, готову до будь-яких викликів життя.

Починаючи читати онлайн цей гостросюжетний твір, знайомимося з пристрасною та незалежною красунею Беатою – ця молода жінка з єврейської родини знайшла в собі сміливість повністю підкоритися коханню та втекти з французьким офіцером під час війни навіть незважаючи на заборону батьків. Беаіта розуміла: на її долю випаде чимало випробувань і страждань, але була впевнена, що завдяки своїм почуттям ладна все витримати. Вона не помилилася: жорстока війна перетворило її життя на пекло, а згодом забрала найдорожче…

У книзі «Відлуння» сполучаються дві жіночі долі – матері та її доньки. Амадея, донька Беати, майже повторює її подвиг – вона також змушена боротися з жахіттями війни, прокладаючи собі хиткий шлях до щастя. Коли військові дії, знущання в концтаборах та інші жахи голокосту закінчаться, нещасна жінка навіть не відчує полегшення – стільки страждань їй доведеться пережити, стількох близьких людей втратити! Ця книга змушує замислитися над тим, як важливо цінувати все, що ми маємо в житті, насолоджуватися своїм щоденним щастям кожну мить, бо все можна втратити через безглузду випадковість, що від нас не залежить.

Цікаво спостерігати за образами головних героїв – вони змальовані детально та реалістично, з найтоншими відтінками емоцій та внутрішніми змінами, продиктованими складними життєвими обставинами. Радимо скачати «Відлуння» Даніели Стіл усім прихильникам любовних романів з присмаком історії, в яких особисте стає суспільно значущим. Цю книгу ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації в нашій електронній бібліотеці в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відлуння» Даніели Стіл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *