«Відлуння» Даніела Стіл

«Відлуння» Даніела Стіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відлуння» Даніели Стіл

Даніела Стіл є визнаною королевою мелодрами, але мелодраматичні сюжети бувають різними: від любовної лихоманки та втрачених ілюзій до справжніх масштабних трагедій людства, в які виявляються втягнутими окремі люди. Саме таким є роман «Відлуння» – хвилююча та сентиментальна розповідь про жахи Другої Світової війни, зруйновані долі та перетворення мрійливої та наївної героїні в сильну та відважну жінку, готову до будь-яких викликів життя.

Починаючи читати онлайн цей гостросюжетний твір, знайомимося з пристрасною та незалежною красунею Беатою – ця молода жінка з єврейської родини знайшла в собі сміливість повністю підкоритися коханню та втекти з французьким офіцером під час війни навіть незважаючи на заборону батьків. Беаіта розуміла: на її долю випаде чимало випробувань і страждань, але була впевнена, що завдяки своїм почуттям ладна все витримати. Вона не помилилася: жорстока війна перетворило її життя на пекло, а згодом забрала найдорожче…

У книзі «Відлуння» сполучаються дві жіночі долі – матері та її доньки. Амадея, донька Беати, майже повторює її подвиг – вона також змушена боротися з жахіттями війни, прокладаючи собі хиткий шлях до щастя. Коли військові дії, знущання в концтаборах та інші жахи голокосту закінчаться, нещасна жінка навіть не відчує полегшення – стільки страждань їй доведеться пережити, стількох близьких людей втратити! Ця книга змушує замислитися над тим, як важливо цінувати все, що ми маємо в житті, насолоджуватися своїм щоденним щастям кожну мить, бо все можна втратити через безглузду випадковість, що від нас не залежить.

Цікаво спостерігати за образами головних героїв – вони змальовані детально та реалістично, з найтоншими відтінками емоцій та внутрішніми змінами, продиктованими складними життєвими обставинами. Радимо скачати «Відлуння» Даніели Стіл усім прихильникам любовних романів з присмаком історії, в яких особисте стає суспільно значущим. Цю книгу ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації в нашій електронній бібліотеці в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Щиголь
Щиголь Донна Тартт
Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб
Чорний дім
Чорний дім Пітер Страуб, Стівен Кінг
Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар

Відгуки на книгу «Відлуння» Даніели Стіл