«Відьмак. Час погорди» Анджей Сапковський

«Відьмак. Час погорди» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковского

“Відьмак. Час Погорди” – четверта книга циклу про мисливця за нечистою силою Геральта. Анджей Сапковський показує, у що вилилася ненависть і ворожнеча жителів фантастичних королівств. Війна прокотилася по всіх дорогах, стукаючи в двері та показуючи весь запал своєї руйнівної сили. Вам треба лише скачати цей захоплюючий твір – і ви зануритесь разом з Геральтом у небезпечні політичні ігри, вишукуючи правильні стратегічні ходи, викриваючи зрадників і борючись за безпеку його друзів і спільників.

Назва книги досить влучно описує стан, в якому опинилися всі фантастичні держави. Погорда – це відстороненість, помста, накопичення ненависті, що обіцяє новий вибух руйнувань. Єдине, що дарує маленький промінець надії – це лише час, а не вічність.

Маги та ельфи захопили більшу частину земель, і тепер настав час розплати. В таких обставинах головному герою не вдасться зберігати політичний нейтралітет – його справи заходять надто далеко, тому прийдеться робити політичний вибір і перетворюватися з найманого вбивці нечисті на більш впливову фігуру в суспільних колах. Роман “Відьмак. Час Погорди” буде особливо цікаво читати тим, кому до вподоби магічний та бойовий екшин, політичні суперечки та інтриги.

Продовжує дивувати читача образ Цірілли, яка вже перетворилась у зрілу дівчину з великим магічним потенціалом. Головна героїня дізнається про страшну таємницю свого роду. Окрім того, що вона є спадкоємицею престолу, Цірі є нащадком войовничої ельфійки, і її майбутня дитина народиться з місією зруйнувати весь світ. Автор показує перипетії долі дівчини у всій красі – її поневіряння пустелею, страждання в полоні, звільнення й знаходження нових джерел магічного натхнення.

У книзі “Відьмак. Час Погорди” ми бачимо інший бік образу Геральта. Тепер перед читачем з’являється людина з багатим бойовим і магічним минулим, проте ще не розкритими побутовими звичками та слабкостями. Знову головний герой віддається своїм почуттям, і Анджей Сапковський вкотре доносить до читача важливу думку: темряву й “бруд” наших життєвих реалій можуть затьмарити світлі почуття й духовне піднесення.

Цитати з книги «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковского

О любви мы знаем немного. Любовь — что груша. Она сладкая и имеет определённую форму. Но попробуйте дать определение формы груши!

Я вдруг понял, что мое чувство к ней вовсе не любовь, а нечто гораздо более сложное, сильное, но трудно определяемое. Этакая смесь страха, обиды, бешенства, угрызений совести, потребности в искуплении, чувства вины, урона и ущербности, извращенной потребности страдать и каяться. То, что я чувствовал к этой женщине, было… ненавистью.

— Не правда! — топнула ногой Цири. — Геральт вовсе так не говорит. Он… он вообще молчит. Я же видела. Он стоит и молчит…

— В том-то и состоит роль поэзии, Цири. Говорить о том, о чем другие молчат.

— Ты, Лютик, — Бернье Хофмайер искоса глянул на него, — как чего скажешь, так неизвестно, плакать ли, смеяться ли или дать тебе под зад.

Завантажити безкоштовно книгу «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковского

Завантажити книгу «Відьмак. Час погорди» у форматі:

Рекомендації

Відьмак. Володарка озера
Відьмак. Володарка озера Анджей Сапковський
Відьмак. Хрещення вогнем
Відьмак. Хрещення вогнем Анджей Сапковський
Стрілець
Стрілець Стівен Кінг
Протистояння. Том 1
Протистояння. Том 1 Стівен Кінг

Відгуки на книгу «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковского