«Відьмак. Час погорди» Анджей Сапковський

«Відьмак. Час погорди» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3161 переглядів
3161 переглядів

Про книгу «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковського

“Відьмак. Час Погорди” – четверта книга циклу про мисливця за нечистою силою Геральта. Анджей Сапковський показує, у що вилилася ненависть і ворожнеча жителів фантастичних королівств. Війна прокотилася по всіх дорогах, стукаючи в двері та показуючи весь запал своєї руйнівної сили. Вам треба лише скачати цей захоплюючий твір – і ви зануритесь разом з Геральтом у небезпечні політичні ігри, вишукуючи правильні стратегічні ходи, викриваючи зрадників і борючись за безпеку його друзів і спільників.

Назва книги досить влучно описує стан, в якому опинилися всі фантастичні держави. Погорда – це відстороненість, помста, накопичення ненависті, що обіцяє новий вибух руйнувань. Єдине, що дарує маленький промінець надії – це лише час, а не вічність.

Маги та ельфи захопили більшу частину земель, і тепер настав час розплати. В таких обставинах головному герою не вдасться зберігати політичний нейтралітет – його справи заходять надто далеко, тому прийдеться робити політичний вибір і перетворюватися з найманого вбивці нечисті на більш впливову фігуру в суспільних колах. Роман “Відьмак. Час Погорди” буде особливо цікаво читати тим, кому до вподоби магічний та бойовий екшин, політичні суперечки та інтриги.

Продовжує дивувати читача образ Цірілли, яка вже перетворилась у зрілу дівчину з великим магічним потенціалом. Головна героїня дізнається про страшну таємницю свого роду. Окрім того, що вона є спадкоємицею престолу, Цірі є нащадком войовничої ельфійки, і її майбутня дитина народиться з місією зруйнувати весь світ. Автор показує перипетії долі дівчини у всій красі – її поневіряння пустелею, страждання в полоні, звільнення й знаходження нових джерел магічного натхнення.

У книзі “Відьмак. Час Погорди” ми бачимо інший бік образу Геральта. Тепер перед читачем з’являється людина з багатим бойовим і магічним минулим, проте ще не розкритими побутовими звичками та слабкостями. Знову головний герой віддається своїм почуттям, і Анджей Сапковський вкотре доносить до читача важливу думку: темряву й “бруд” наших життєвих реалій можуть затьмарити світлі почуття й духовне піднесення.

Цитати з книги «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковського

О любви мы знаем немного. Любовь — что груша. Она сладкая и имеет определённую форму. Но попробуйте дать определение формы груши!

Я вдруг понял, что мое чувство к ней вовсе не любовь, а нечто гораздо более сложное, сильное, но трудно определяемое. Этакая смесь страха, обиды, бешенства, угрызений совести, потребности в искуплении, чувства вины, урона и ущербности, извращенной потребности страдать и каяться. То, что я чувствовал к этой женщине, было… ненавистью.

— Не правда! — топнула ногой Цири. — Геральт вовсе так не говорит. Он… он вообще молчит. Я же видела. Он стоит и молчит…

— В том-то и состоит роль поэзии, Цири. Говорить о том, о чем другие молчат.

— Ты, Лютик, — Бернье Хофмайер искоса глянул на него, — как чего скажешь, так неизвестно, плакать ли, смеяться ли или дать тебе под зад.

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *