«Відьмак. Час погорди. Книга 4» Анджей Сапковський

«Відьмак. Час погорди. Книга 4» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14852 переглядів
14852 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Час погорди. Книга 4» Анджея Сапковського (анотація)

“Відьмак. Час Погорди” – четверта книга циклу про мисливця за нечистою силою Геральта. Анджей Сапковський показує, у що вилилася ненависть і ворожнеча жителів фантастичних королівств. Війна прокотилася по всіх дорогах, стукаючи в двері та показуючи весь запал своєї руйнівної сили. Вам треба лише скачати цей захоплюючий твір – і ви зануритесь разом з Геральтом у небезпечні політичні ігри, вишукуючи правильні стратегічні ходи, викриваючи зрадників і борючись за безпеку його друзів і спільників.

Назва книги досить влучно описує стан, в якому опинилися всі фантастичні держави. Погорда – це відстороненість, помста, накопичення ненависті, що обіцяє новий вибух руйнувань. Єдине, що дарує маленький промінець надії – це лише час, а не вічність.

Маги та ельфи захопили більшу частину земель, і тепер настав час розплати. В таких обставинах головному герою не вдасться зберігати політичний нейтралітет – його справи заходять надто далеко, тому прийдеться робити політичний вибір і перетворюватися з найманого вбивці нечисті на більш впливову фігуру в суспільних колах. Роман “Відьмак. Час Погорди” буде особливо цікаво читати тим, кому до вподоби магічний та бойовий екшин, політичні суперечки та інтриги.

Продовжує дивувати читача образ Цірілли, яка вже перетворилась у зрілу дівчину з великим магічним потенціалом. Головна героїня дізнається про страшну таємницю свого роду. Окрім того, що вона є спадкоємицею престолу, Цірі є нащадком войовничої ельфійки, і її майбутня дитина народиться з місією зруйнувати весь світ. Автор показує перипетії долі дівчини у всій красі – її поневіряння пустелею, страждання в полоні, звільнення й знаходження нових джерел магічного натхнення.

У книзі “Відьмак. Час Погорди” ми бачимо інший бік образу Геральта. Тепер перед читачем з’являється людина з багатим бойовим і магічним минулим, проте ще не розкритими побутовими звичками та слабкостями. Знову головний герой віддається своїм почуттям, і Анджей Сапковський вкотре доносить до читача важливу думку: темряву й “бруд” наших життєвих реалій можуть затьмарити світлі почуття й духовне піднесення.

Слухати аудіокнигу «Відьмак. Час погорди» Анджея Сапковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Час погорди. Книга 4» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Відьмак. Час погорди. Книга 4» Анджея Сапковського

О любви мы знаем немного. Любовь — что груша. Она сладкая и имеет определённую форму. Но попробуйте дать определение формы груши!

— Не правда! — топнула ногой Цири. — Геральт вовсе так не говорит. Он… он вообще молчит. Я же видела. Он стоит и молчит…

— В том-то и состоит роль поэзии, Цири. Говорить о том, о чем другие молчат.

— Ты, Лютик, — Бернье Хофмайер искоса глянул на него, — как чего скажешь, так неизвестно, плакать ли, смеяться ли или дать тебе под зад.

Верно, сказки. Но знаешь, когда сказки перестают быть сказками? Как только в них начинают верить.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Час погорди. Книга 4» Анджея Сапковського

3 відповіді до “Відьмак. Час погорди. Книга 4”

  1. Іван Іван сказав:

    Мені цікаво як перекладач переклав з польської Płotka на плітку???? Чому замок відьмаків Морен а не Морхен??? очі боліти починають коли це бачу

  2. Маргарита Маргарита сказав:

    Мене прям дуже затягнув Відьмак, особливо четверта книга Час погорди. Ця частина неймовірно чіпляє за живе. Події в книзі описані дуже детально і життєво, особливо сплетіння інтриг. Рекомендую.

  3. Генадій Генадій сказав:

    Нарешті я добрався до останньої четвертої книги «Відьмак. Час погорди». Читаючи одразу всю серію, я зрозумів, що остання частина, хоч і є продовженням, але дуже відрізняється від попередніх. Насправді мені до вподоби такий експеримент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *