«Відьмак. Хрещення вогнем. Книга 5» Анджей Сапковський

«Відьмак. Хрещення вогнем. Книга 5» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14635 переглядів
14635 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Хрещення вогнем. Книга 5» Анджея Сапковського (анотація)

Пригоди Геральта з Ривії, войовничого й відважного винищувача нечисті, дійшли вже до п’ятого тома – книги “Відьмак. Хрещення вогнем”. Анджей Сапковський продовжує зацікавлювати читачів неоднозначністю думок і вчинків головних героїв, додаючи динамічні сюжетні лінії, пов’язані з новими персонажами – Мільвою, Кагиром, Регісом. Усі прихильники незламного Геральта будуть дуже задоволені, якщо вирішать скачати п’яту частину циклу – тут акцент знову зміщується на відьмака, його мандри й подвиги.

Основна сюжетна лінія книги “Відьмак. Хрещення вогнем” закручується навколо порятунку Цірі – дитини Старшої Крові, його Призначення. Геральт з командою помічників і друзів йде на пошуки зниклої ельфійки. Починаючи читати роман, одразу розумієш – це буде шлях, сповнений смертельних небезпек і надлюдських випробувань. Проте відьмак дав собі слово – він пройде крізь все, щоб врятувати Цірі, і готовий витримати навіть хрещення вогнем.

Значне місце у книзі “Відьмак. Хрещення вогнем” приділяється спільноті чародійок – їхнім зборам, розв’язанню актуальних проблем, особливостям їх суспільного устрою. Незважаючи на велику кількість політичних питань, зображення нелегкої долі селян у повоєнні часи, Анджей Сапковський наповнив твір доброзичливим гумором та надзвичайною легкістю. Пошуки Цірі строкатою компанією головних героїв перетворюються у магічно-бойовий квест, який приводить друзів до цілої серії несподіванок і пригод.

Мандрівка Геральта та його спільників відкриває перед читачем нові подробиці жахливого життя у зруйнованих війнами королівствах. Окремі розбійники та вбивці, цілі озброєні банди зустрічаються на кожному кроці, а ті, хто втратив усе, у відчаї намагаються вижити будь-якою ціною. Ці жахливі картини розрухи, хаосу, злиднів, хвороб, яскраво й правдиво змальовані автором, змушують задуматися про наслідки будь-яких військових дій або суспільних протистоянь.

Слухати аудіокнигу «Відьмак. Хрещення вогнем» Анджея Сапковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Хрещення вогнем. Книга 5» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Відьмак. Хрещення вогнем. Книга 5» Анджея Сапковського

Чёрт знает, чем всё кончится, но хорошо, что хоть начинается.

Мой колоссальный недостаток — в неизбывной доброте. Я прямо-таки не могу не творить добро. Однако я — краснолюд разумный и рассудительный и знаю, что быть добрым ко всем невозможно. Если я попробую быть добрым ко всему миру и всем населяющим его существам, то это будет то же самое, что капля пресной воды в соленом море, другими словами — напрасные усилия. Поэтому я решил творить добро конкретное, такое, которое не идет впустую. Я добр к себе и своему непосредственному окружению.

— Ну и компашка мне досталась, — проговорил Геральт, покачав головой. — Братья по оружию! Дружина героев! Прямо садись и плачь! Виршеплет с лютней. Дикие мордастые полудриады-полубабы. Вампир, которому пять тысяч сто с хвостиком месяцев, и чертов нильфгаардец, упорно твердящий, что он не нильфгаардец.

— А во главе дружины ведьмак, страдающий угрызениями совести, бессилием и невозможностью принимать решения, — спокойно докончил Регис. — Нет, предлагаю двигаться инкогнито, чтобы не вызывать сенсаций.

— И смеха, — добавила Мильва.

Да пусть меня полинялый кролик на пне отдерет, если я когда дурнее тебя парня видала!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Хрещення вогнем. Книга 5» Анджея Сапковського

2 відповіді до “Відьмак. Хрещення вогнем. Книга 5”

  1. Таня Таня сказав:

    Хрещення вогнем моя найулюбленіша книга циклу “Відьмак”. Важко втриматись від спойлерів, скажу одне, вона дуже крута! Варто читати весь цикл, щоб відчути всі емоції, раджу.

  2. Поліна Поліна сказав:

    Я не могла дочекатись продовження книги «Відьмак. Хрещення вогнем» і нарешті цей твір у моєму смартфоні. Це неймовірно, як взагалі таке можливо, автор ні на секунду не дає нудьгувати та пише так, що й відірватись неможливо. Читайте продовження, воно того варте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *