«Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

«Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3693 переглядів
3693 переглядів

Про книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковського

“Відьмак. Кров ельфів” – третя частина саги про відважного Геральта від майстра захоплюючого фентезі Анджея Сапковського. Ця книга є продовженням історії з Дитиною-призначенням Цірі, потенціал і загадковість якої не перестане дивувати читача ще й у наступних частинах циклу.

Сюжет твору закручується навколо головних героїв саги – Геральта, його помічника Лютика, Йеннефер та Цірі. Кожному з цих персонажів Анджей Сапковський приділяє достатньо уваги, щоб розкрити глибину їхніх образів, познайомити з їхніми думками, емоціями, мотивами.

Вперше з початку серії збірка оповідань переросла у повноцінний роман. Така літературна форма дозволяє вибудувати більш стрункий та динамічний сюжет, з головою занурити в напружену атмосферу пригод улюблених героїв.

Знову автор запрошує читача стати свідком вироблення й тренування магічних здібностей – на цей раз в якості учениці виступає Цірі. На незвичайну дівчинку полює загадковий маг-злодій, і треба не тільки захистити дитину, а й встигнути зробити її своєю головною помічницею. Цю книгу буде особливо цікаво читати тим, хто хоче дізнатися подробиці про підготовку відьом та магів, їхні “професійні” обов’язки.

У романі “Відьмак. Кров ельфів” письменник робить акцент не на бойових сценах, а на стосунках між головними героями та політично-суспільному устрої королівства з його змовами, інтригами, війнами. Романтичні мандрівки Геральта перетікають у стратегічну діяльність з розкриття підступних змов і піклування про дівчинку Цірі.

На особливу увагу заслуговує народ ельфів, на честь яких названий твір. Вони, безстрашні, вперті й горді, готові відстоювати свою незалежність будь-якою ціною. Кров ельфів – це символічне зображення зла та жорстокості, зруйнованих сподівань і мрій. Книгу “Відьмак. Кров ельфів” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн тим, хто постійно замислюється над зв’язком моралі й політики, цінністю кожної людини у величезному соціальному механізмі.

Анджей Сапковський все більше заінтриговує читача окремими ниточками сюжету, які дуже скоро мають скластися у чіткий візерунок. Стрімкий потік подій, які автор ніби стримує у цьому романі, прорветься у наступній частині циклу “Час Погорди”.

Цитати з книги «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковського

— А кто самый лучший фехтовальщик на свете?

— Я знал многих, которые считали себя лучшими…

— Хотелось бы знать, кто они, такие фехтовальщики. И где их найти…

— Где найти-то я знаю…

— Ну и где же?

— На кладбищах…

Мне известно, что тебе около сорока, выглядишь ты на тридцать, думаешь, будто тебе немногим больше двадцати, а поступаешь так, якобы тебе всего лишь десять.

Быть нейтральным — не значит быть равнодушным и бесчувственным. Не надо убивать в себе чувства. Достаточно убить в себе ненависть.

Когда тебя собираются вешать, попроси стакан воды. Никогда не известно, что может произойти, пока его принесут

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *