«Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

«Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковского

“Відьмак. Кров ельфів” – третя частина саги про відважного Геральта від майстра захоплюючого фентезі Анджея Сапковського. Ця книга є продовженням історії з Дитиною-призначенням Цірі, потенціал і загадковість якої не перестане дивувати читача ще й у наступних частинах циклу.

Сюжет твору закручується навколо головних героїв саги – Геральта, його помічника Лютика, Йеннефер та Цірі. Кожному з цих персонажів Анджей Сапковський приділяє достатньо уваги, щоб розкрити глибину їхніх образів, познайомити з їхніми думками, емоціями, мотивами.

Вперше з початку серії збірка оповідань переросла у повноцінний роман. Така літературна форма дозволяє вибудувати більш стрункий та динамічний сюжет, з головою занурити в напружену атмосферу пригод улюблених героїв.

Знову автор запрошує читача стати свідком вироблення й тренування магічних здібностей – на цей раз в якості учениці виступає Цірі. На незвичайну дівчинку полює загадковий маг-злодій, і треба не тільки захистити дитину, а й встигнути зробити її своєю головною помічницею. Цю книгу буде особливо цікаво читати тим, хто хоче дізнатися подробиці про підготовку відьом та магів, їхні “професійні” обов’язки.

У романі “Відьмак. Кров ельфів” письменник робить акцент не на бойових сценах, а на стосунках між головними героями та політично-суспільному устрої королівства з його змовами, інтригами, війнами. Романтичні мандрівки Геральта перетікають у стратегічну діяльність з розкриття підступних змов і піклування про дівчинку Цірі.

На особливу увагу заслуговує народ ельфів, на честь яких названий твір. Вони, безстрашні, вперті й горді, готові відстоювати свою незалежність будь-якою ціною. Кров ельфів – це символічне зображення зла та жорстокості, зруйнованих сподівань і мрій. Книгу “Відьмак. Кров ельфів” варто скачати й прочитати тим, хто постійно замислюється над зв’язком моралі й політики, цінністю кожної людини у величезному соціальному механізмі.

Анджей Сапковський все більше заінтриговує читача окремими ниточками сюжету, які дуже скоро мають скластися у чіткий візерунок. Стрімкий потік подій, які автор ніби стримує у цьому романі, прорветься у наступній частині циклу “Час Погорди”.

Цитати з книги «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковского

Мне известно, что тебе около сорока, выглядишь ты на тридцать, думаешь, будто тебе немногим больше двадцати, а поступаешь так, якобы тебе всего лишь десять.

Быть нейтральным — не значит быть равнодушным и бесчувственным. Не надо убивать в себе чувства. Достаточно убить в себе ненависть.

Когда тебя собираются вешать, попроси стакан воды. Никогда не известно, что может произойти, пока его принесут

— А кто самый лучший фехтовальщик на свете?

— Я знал многих, которые считали себя лучшими…

— Хотелось бы знать, кто они, такие фехтовальщики. И где их найти…

— Где найти-то я знаю…

— Ну и где же?

— На кладбищах…

Завантажити безкоштовно книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковского

Завантажити книгу «Відьмак. Кров ельфів» у форматі:

Рекомендації

Відьмак. Хрещення вогнем
Відьмак. Хрещення вогнем Анджей Сапковський
Відьмак. Час погорди
Відьмак. Час погорди Анджей Сапковський
Стрілець
Стрілець Стівен Кінг
Протистояння. Том 1
Протистояння. Том 1 Стівен Кінг

Відгуки на книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковского