«Відьмак. Кров ельфів. Книга 3» Анджей Сапковський

«Відьмак. Кров ельфів. Книга 3» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
19462 переглядів
19462 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Кров ельфів. Книга 3» Анджея Сапковського (анотація)

“Відьмак. Кров ельфів” – третя частина саги про відважного Геральта від майстра захоплюючого фентезі Анджея Сапковського. Ця книга є продовженням історії з Дитиною-призначенням Цірі, потенціал і загадковість якої не перестане дивувати читача ще й у наступних частинах циклу.

Сюжет твору закручується навколо головних героїв саги – Геральта, його помічника Лютика, Йеннефер та Цірі. Кожному з цих персонажів Анджей Сапковський приділяє достатньо уваги, щоб розкрити глибину їхніх образів, познайомити з їхніми думками, емоціями, мотивами.

Вперше з початку серії збірка оповідань переросла у повноцінний роман. Така літературна форма дозволяє вибудувати більш стрункий та динамічний сюжет, з головою занурити в напружену атмосферу пригод улюблених героїв.

Знову автор запрошує читача стати свідком вироблення й тренування магічних здібностей – на цей раз в якості учениці виступає Цірі. На незвичайну дівчинку полює загадковий маг-злодій, і треба не тільки захистити дитину, а й встигнути зробити її своєю головною помічницею. Цю книгу буде особливо цікаво читати тим, хто хоче дізнатися подробиці про підготовку відьом та магів, їхні “професійні” обов’язки.

У романі “Відьмак. Кров ельфів” письменник робить акцент не на бойових сценах, а на стосунках між головними героями та політично-суспільному устрої королівства з його змовами, інтригами, війнами. Романтичні мандрівки Геральта перетікають у стратегічну діяльність з розкриття підступних змов і піклування про дівчинку Цірі.

На особливу увагу заслуговує народ ельфів, на честь яких названий твір. Вони, безстрашні, вперті й горді, готові відстоювати свою незалежність будь-якою ціною. Кров ельфів – це символічне зображення зла та жорстокості, зруйнованих сподівань і мрій. Книгу “Відьмак. Кров ельфів” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн тим, хто постійно замислюється над зв’язком моралі й політики, цінністю кожної людини у величезному соціальному механізмі.

Анджей Сапковський все більше заінтриговує читача окремими ниточками сюжету, які дуже скоро мають скластися у чіткий візерунок. Стрімкий потік подій, які автор ніби стримує у цьому романі, прорветься у наступній частині циклу “Час Погорди”.

Слухати аудіокнигу «Відьмак. Кров ельфів» Анджея Сапковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Кров ельфів. Книга 3» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Відьмак. Кров ельфів. Книга 3» Анджея Сапковського

Убийство — всегда убийство, независимо от мотивов и обстоятельств. Посему те, кто убивает либо подготавливает убийство, суть преступники и разбойники, невзирая на то, кто они: короли, князья, маршалы или судьи.

Так уж жизнь устроена. У кого есть немного ума – тому книги. А у кого сумбур в голове – тому метла.

Женщина подчёркивает красоту ради улучшения самочувствия.

Все знали, что она любит его, и любит давно, тихой, упорной, неотступной любовью. Он, конечно, тоже об этом знал, но делал вид, будто не знает. Она облегчала ему задачу, ни разу не выдав своих чувств – никогда не сделав ни малейшего шага или жеста, не подав знака мыслью, а если бы даже могла говорить, не сказала бы ни слова. Она была слишком горда для этого.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Кров ельфів. Книга 3» Анджея Сапковського

Одна відповідь до “Відьмак. Кров ельфів. Книга 3”

  1. Катерина Катерина сказав:

    «Відьмак. Кров ельфів» стала третьою частиною відомої серії автора яку я прочитала. Не дивлячись на те, що це продовження попередніх історій вона сподобалась мені більше, вона ніби склала загальну картинку, якої мені не вистачало в попередніх книгах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *