«Відьмак. Меч призначення. Книга 2» Анджей Сапковський

«Відьмак. Меч призначення. Книга 2» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
23707 переглядів
23707 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Меч призначення. Книга 2» Анджея Сапковського (анотація)

“Відьмак. Меч Призначення” – друга книга циклу про загадкового та відважного відьмака Геральта. У цьому романі Анджей Сапковський робить акцент на емоціях і почуттях головного героя, разом з тим все більше розкриваючи перед читачем героїчну натуру Геральта. Він продовжує мандрувати світом, шукаючи собі роботу зі знищення нечистої сили, проте доля продовжує випробовувати його на міцність.

Книга “Відьмак. Меч Призначення”, як і попередня частина серії, складається з шести оповідань. Червоною ниткою крізь усі сюжетні лінії проходить кохання головного героя до Йеннефер. Цікаво читати про їхні суперечливі стосунки – одразу розумієш, що кохання – досить неоднозначне й болюче почуття.

Ключове доповнення цієї збірки про Відьмака – поява Цірі – Дитини-несподіванки, яка виявилася Призначенням головного героя. Цим вишуканим і зворушливим образом автор доводить, що у кожної людини є своя місія або визначений шлях, який неможливо оминути.

Цей яскравий та атмосферний твір “Відьмак. Меч Призначення” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн тим, хто скучив за казками та сміливо вводить їх у нашу реальність. Анджей Сапковський створив казку в казці, даруючи читачам приємні спогади про улюблені з дитинства казкові сюжети – наприклад, про Снігову королеву чи диких лебедів. На жаль, у цій романтичній атмосфері знаходиться місце людській жорстокості, підлості, зрадам та іншому моральному “бруду”. Автор проводить паралель між людьми й фантастичними істотами, порівнюючи їхню мораль і образ життя.

Книга “Відьмак. Меч Призначення” продовжує розкривати світ головного героя. Якщо в попередній частині люди з недовірою та страхом ставилися до вбивці монстрів, зараз вони починають придивлятися до нього з цікавістю, намагаючись зрозуміти мотиви його дій. Проте не всі його секрети розкриті – попереду ще безліч зустрічей та подвигів, подальше розкриття подробиць фантастичної реальності, моральні дилеми та емоційні потрясіння Геральта.

Слухати аудіокнигу «Відьмак. Меч призначення» Анджея Сапковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Меч призначення. Книга 2» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Відьмак. Меч призначення. Книга 2» Анджея Сапковського

У него, Куколка, нет ни голоса, ни слуха, а срифмовать он может только «попа» и «жопа». Это представитель цеха ведьмаков, Геральт из Ривии.

Единственное, что можно сделать, это подойти к вопросу философски, то есть сказать себе: «Хрен с ним».

Твоя внешность прекрасно влияет на мое самочувствие. Иначе говоря, я рад, что вижу тебя.

Больше всего мне недоставало твоего молчания.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Меч призначення. Книга 2» Анджея Сапковського

Одна відповідь до “Відьмак. Меч призначення. Книга 2”

  1. Антон Антон сказав:

    Книга «Відьмак. Меч призначення» зібрав в собі оповідання-спогади, фантастичні подорожі, які в мене особисто викликали не аби яку цікавість. Для прихильників фентезі — це те, що треба. Однозначно рекомендую скачати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *