«Відьмак. Меч призначення» Анджей Сапковський

«Відьмак. Меч призначення» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4053 переглядів
4053 переглядів

Про книгу «Відьмак. Меч призначення» Анджея Сапковського

“Відьмак. Меч Призначення” – друга книга циклу про загадкового та відважного відьмака Геральта. У цьому романі Анджей Сапковський робить акцент на емоціях і почуттях головного героя, разом з тим все більше розкриваючи перед читачем героїчну натуру Геральта. Він продовжує мандрувати світом, шукаючи собі роботу зі знищення нечистої сили, проте доля продовжує випробовувати його на міцність.

Книга “Відьмак. Меч Призначення”, як і попередня частина серії, складається з шести оповідань. Червоною ниткою крізь усі сюжетні лінії проходить кохання головного героя до Йеннефер. Цікаво читати про їхні суперечливі стосунки – одразу розумієш, що кохання – досить неоднозначне й болюче почуття.

Ключове доповнення цієї збірки про Відьмака – поява Цірі – Дитини-несподіванки, яка виявилася Призначенням головного героя. Цим вишуканим і зворушливим образом автор доводить, що у кожної людини є своя місія або визначений шлях, який неможливо оминути.

Цей яскравий та атмосферний твір “Відьмак. Меч Призначення” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн тим, хто скучив за казками та сміливо вводить їх у нашу реальність. Анджей Сапковський створив казку в казці, даруючи читачам приємні спогади про улюблені з дитинства казкові сюжети – наприклад, про Снігову королеву чи диких лебедів. На жаль, у цій романтичній атмосфері знаходиться місце людській жорстокості, підлості, зрадам та іншому моральному “бруду”. Автор проводить паралель між людьми й фантастичними істотами, порівнюючи їхню мораль і образ життя.

Книга “Відьмак. Меч Призначення” продовжує розкривати світ головного героя. Якщо в попередній частині люди з недовірою та страхом ставилися до вбивці монстрів, зараз вони починають придивлятися до нього з цікавістю, намагаючись зрозуміти мотиви його дій. Проте не всі його секрети розкриті – попереду ще безліч зустрічей та подвигів, подальше розкриття подробиць фантастичної реальності, моральні дилеми та емоційні потрясіння Геральта.

Цитати з книги «Відьмак. Меч призначення» Анджея Сапковського

Никогда не выпадает вторая оказия создать первое впечатление.

— Расскажи мне сказку.

(…)

— Жил-был… кот, – начал он. – Такой обычный, полосатый мышелов. И однажды этот кот пошёл один-одинёшенек на дальнюю прогулку в страшенный тёмный лес. Ну шёл он, шёл… шёл… шёл…

— Ты не думай, – проворчала Цири, прижимаясь к нему, – что я усну, прежде чем он дойдёт.

– Лютик?

– Ну?

– Постарайся держаться так, чтобы нас выкинули после ужина, а не до него.

Единственное, что можно сделать, это подойти к вопросу философски, то есть сказать себе: «Хрен с ним».

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Меч призначення» Анджея Сапковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Меч призначення» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *