«Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

«Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
48857 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського (анотація)

Анджей Сапковський – відомий польський письменник, який працює в жанрі фентезі. Найбільш відома його праця – масштабна сага “Відьмак”, що складається з восьми частин. Письменник працював над нею понад двадцяти років. На основі цього циклу було створено кілька фільмів і серіалів, а також відеоігри та комікси. Пригоди Відьмака – це казки для дорослих, які ще вірять, що відважне добро перемагає багатолике зло.

“Відьмак. Останнє бажання” – перша книга серії про вбивцю нечистої сили. Уводячи читача до казкового світу, автор розповідає про те, як з’являються в цій фентезійній реальності Відьмаки. Там, де на кожному кроці людей підстерігає небезпека у вигляді нечисті, необхідні могутні захисники з надлюдськими можливостями. Таким і виявився Геральт з Ривії. Після тривалих тренувань, чарівних відварів з цілющих трав і багатьох дослідів королівство отримало справжнього супергероя з гарячим серцем і холодним розумом.

Книга “Відьмак. Останнє бажання” складається з шести новел, які дозволяють читачу зазирнути в різні аспекти життя головного героя та побачити його подвиги. У захоплюючій казковій манері Анджей Сапковський розповідає про пригоди Геральта, його прагнення відстоювати справедливість, знищуючи монстрів і демонів. Автор уводить у сюжет кілька персонажів, які в інших книгах циклу зіграють ключову роль у житті Геральта.

Починаючи читати збірку оповідань, бачиш приголомшливу схожість фантастичного всесвіту Сапковського з нашою реальністю. Та ж сама продажність і жорстокість, лицемірство й брехня. Автор населив свій світ дуже строкатими героями. Читач зустріне на сторінках творів королів і купців, селян і солдатів, ельфів та гномів, людей з дивними можливостями. Цікаво, що серед багатьох подій Геральт виступає у різних образах. Він рятує і зцілює, закохується й ненавидить, вивчає магію та шукає правду – одним словом, бачить життя у всіх гранях.

Зібрання творів “Відьмак. Останнє бажання” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) ч прочитати онлайн тим, хто хоче опинитися у казці, написаній з реальності, поринути у чарівний світ магічних сюрпризів та захопливих інтриг. Мова автора дуже барвиста й насичена, тому створені в уяві образи та атмосфера не відпускають довгий час після прочитання книги.

Слухати аудіокнигу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського

Люди любят выдумывать страшилища и страхи. Тогда сами себе они кажутся не столь уродливыми и ужасными. Напиваясь до белой горячки, обманывая, воруя, исхлестывая жен вожжами, моря голодом старую бабку, четвертуя топорами пойманную в курятнике лису или осыпая стрелами последнего оставшегося на свете единорога, они любят думать, что ужаснее и безобразнее их всё-таки привидение, которое ходит на заре по хатам. Тогда у них легчает на сердце. И им проще жить.

Зло – это зло. Меньшее, большее, среднее – все едино, пропорции условны, а границы размыты.

Уважающий себя мужчина не должен называть курвой даже профессиональную проститутку, ибо это низко и отвратительно.

– История? Родерик де Новембер? Читал, читал. Когда учился в Окинфуртской академии, история занимала второе место в списке моих любимых предметов.

– А первое?

– География, – серьёзно сказал поэт. – Атлас Мира был большой, и за ним легче было скрыть пузырь с водкой.

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського

2 відповіді до “Відьмак. Останнє бажання”

  1. Ігор Ігор сказав:

    Хочу почитати

  2. Інна Інна сказав:

    «Відьмак. Останнє бажання» – це щось феноменальне у літературному світі. Після прочитання, я залишилась в захваті. Описання кожної деталі, кожної ситуації, міфологія у повному її сенсі. А які персонажі, від них просто не можливо відірвати погляд. Таке попадання у жанр я раніше не зустрічала. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *