«Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

«Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5732 переглядів
5732 переглядів

Про книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського

Анджей Сапковський – відомий польський письменник, який працює в жанрі фентезі. Найбільш відома його праця – масштабна сага “Відьмак”, що складається з восьми частин. Письменник працював над нею понад двадцяти років. На основі цього циклу було створено кілька фільмів і серіалів, а також відеоігри та комікси. Пригоди Відьмака – це казки для дорослих, які ще вірять, що відважне добро перемагає багатолике зло.

“Відьмак. Останнє бажання” – перша книга серії про вбивцю нечистої сили. Уводячи читача до казкового світу, автор розповідає про те, як з’являються в цій фентезійній реальності Відьмаки. Там, де на кожному кроці людей підстерігає небезпека у вигляді нечисті, необхідні могутні захисники з надлюдськими можливостями. Таким і виявився Геральт з Ривії. Після тривалих тренувань, чарівних відварів з цілющих трав і багатьох дослідів королівство отримало справжнього супергероя з гарячим серцем і холодним розумом.

Книга “Відьмак. Останнє бажання” складається з шести новел, які дозволяють читачу зазирнути в різні аспекти життя головного героя та побачити його подвиги. У захоплюючій казковій манері Анджей Сапковський розповідає про пригоди Геральта, його прагнення відстоювати справедливість, знищуючи монстрів і демонів. Автор уводить у сюжет кілька персонажів, які в інших книгах циклу зіграють ключову роль у житті Геральта.

Починаючи читати збірку оповідань, бачиш приголомшливу схожість фантастичного всесвіту Сапковського з нашою реальністю. Та ж сама продажність і жорстокість, лицемірство й брехня. Автор населив свій світ дуже строкатими героями. Читач зустріне на сторінках творів королів і купців, селян і солдатів, ельфів та гномів, людей з дивними можливостями. Цікаво, що серед багатьох подій Геральт виступає у різних образах. Він рятує і зцілює, закохується й ненавидить, вивчає магію та шукає правду – одним словом, бачить життя у всіх гранях.

Зібрання творів “Відьмак. Останнє бажання” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) ч прочитати онлайн тим, хто хоче опинитися у казці, написаній з реальності, поринути у чарівний світ магічних сюрпризів та захопливих інтриг. Мова автора дуже барвиста й насичена, тому створені в уяві образи та атмосфера не відпускають довгий час після прочитання книги.

Цитати з книги «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського

Люди любят выдумывать страшилища и страхи. Тогда сами себе они кажутся не столь уродливыми и ужасными. Напиваясь до белой горячки, обманывая, воруя, исхлестывая жен вожжами, моря голодом старую бабку, четвертуя топорами пойманную в курятнике лису или осыпая стрелами последнего оставшегося на свете единорога, они любят думать, что ужаснее и безобразнее их всё-таки привидение, которое ходит на заре по хатам. Тогда у них легчает на сердце. И им проще жить.

Зло – это зло. Меньшее, большее, среднее – все едино, пропорции условны, а границы размыты.

Лютик вдруг обернулся.

— За нами кто-то едет. На телеге!

— Это ж надо! — не оглядываясь, усмехнулся ведьмак. — На телеге! А я-то думал, местные ездят на нетопырях.

— Знаешь, что я тебе скажу? — проворчал трубадур. — Чем ближе к краю света, тем тоньше становятся твои шуточки.

Зло – это зло, Стрегобор, – серьёзно сказал ведьмак, вставая. – Меньшее, большее, среднее – всё едино, пропорции условны, а границы размыты. Я не святой отшельник, не только одно добро творил в жизни, но если приходится выбирать между одним злом и другим, я предпочитаю не выбирать вообще.

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *