«Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

«Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковского

Анджей Сапковський – відомий польський письменник, який працює в жанрі фентезі. Найбільш відома його праця – масштабна сага “Відьмак”, що складається з восьми частин. Письменник працював над нею понад двадцяти років. На основі цього циклу було створено кілька фільмів і серіалів, а також відеоігри та комікси. Пригоди Відьмака – це казки для дорослих, які ще вірять, що відважне добро перемагає багатолике зло.

“Відьмак. Останнє бажання” – перша книга серії про вбивцю нечистої сили. Уводячи читача до казкового світу, автор розповідає про те, як з’являються в цій фентезійній реальності Відьмаки. Там, де на кожному кроці людей підстерігає небезпека у вигляді нечисті, необхідні могутні захисники з надлюдськими можливостями. Таким і виявився Геральт з Ривії. Після тривалих тренувань, чарівних відварів з цілющих трав і багатьох дослідів королівство отримало справжнього супергероя з гарячим серцем і холодним розумом.

Книга “Відьмак. Останнє бажання” складається з шести новел, які дозволяють читачу зазирнути в різні аспекти життя головного героя та побачити його подвиги. У захоплюючій казковій манері Анджей Сапковський розповідає про пригоди Геральта, його прагнення відстоювати справедливість, знищуючи монстрів і демонів. Автор уводить у сюжет кілька персонажів, які в інших книгах циклу зіграють ключову роль у житті Геральта.

Починаючи читати збірку оповідань, бачиш приголомшливу схожість фантастичного всесвіту Сапковського з нашою реальністю. Та ж сама продажність і жорстокість, лицемірство й брехня. Автор населив свій світ дуже строкатими героями. Читач зустріне на сторінках творів королів і купців, селян і солдатів, ельфів та гномів, людей з дивними можливостями. Цікаво, що серед багатьох подій Геральт виступає у різних образах. Він рятує і зцілює, закохується й ненавидить, вивчає магію та шукає правду – одним словом, бачить життя у всіх гранях.

Це зібрання творів варто скачати й прочитати тим, хто хоче опинитися у казці, написаній з реальності, поринути у чарівний світ магічних сюрпризів та захопливих інтриг. Мова автора дуже барвиста й насичена, тому створені в уяві образи та атмосфера не відпускають довгий час після прочитання книги.

Цитати з книги «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковского

Люди любят выдумывать страшилища и страхи. Тогда сами себе они кажутся не столь уродливыми и ужасными. Напиваясь до белой горячки, обманывая, воруя, исхлестывая жен вожжами, моря голодом старую бабку, четвертуя топорами пойманную в курятнике лису или осыпая стрелами последнего оставшегося на свете единорога, они любят думать, что ужаснее и безобразнее их всё-таки привидение, которое ходит на заре по хатам. Тогда у них легчает на сердце. И им проще жить.

Зло – это зло. Меньшее, большее, среднее – все едино, пропорции условны, а границы размыты.

Лютик вдруг обернулся.

— За нами кто-то едет. На телеге!

— Это ж надо! — не оглядываясь, усмехнулся ведьмак. — На телеге! А я-то думал, местные ездят на нетопырях.

— Знаешь, что я тебе скажу? — проворчал трубадур. — Чем ближе к краю света, тем тоньше становятся твои шуточки.

Зло – это зло, Стрегобор, – серьёзно сказал ведьмак, вставая. – Меньшее, большее, среднее – всё едино, пропорции условны, а границы размыты. Я не святой отшельник, не только одно добро творил в жизни, но если приходится выбирать между одним злом и другим, я предпочитаю не выбирать вообще.

Завантажити безкоштовно книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковского

Рекомендації

Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко
Місто кісток
Місто кісток Кассандра Клер

Відгуки на книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджея Сапковского