«Відьмак. Плоть і Пломінь» Маріанна Стриховська, Александра Мотика

«Відьмак. Плоть і Пломінь» Маріанна Стриховська, Александра Мотика

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
124 переглядів
124 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Плоть і Пломінь» Маріанни Стриховської, Александри Мотики (анотація)

Давній знайомий пропонує Ґеральту розібратися із таємницею, що стосується його доньки. Проте вже на місці Ґеральт із подивом натрапляє на Любистка, і дует раптово переноситься в далекі місця. Після помилкового прибуття в небезпечний і загадковий край їм доводиться ховати свої справжні імена та виконувати неможливе завдання. Ґеральт об’єднується з місцевою жінкою заради перемоги над темними силами, що сіють неспокій у цих землях, але розуміє, що ситуація, яку, на його думку, він вирішує, ставить відьмака в гірше становище й переносить всю провину на нього.

——

Видання із альтернативною обкладинкою накладом лише 150 екземплярів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Плоть і Пломінь» Маріанни Стриховської, Александри Мотики українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Плоть і Пломінь» Маріанни Стриховської, Александри Мотики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *