«Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

«Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2562 переглядів
2562 переглядів

Про книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковського

Книга “Відьмак. Сезон гроз” – розширення всесвітньо відомої епопеї про Геральта з Ривії – професійного вбивці нечисті. Минуло п’ятнадцять років з того часу, як Анджей Сапковський поставив крапку в останньому томі про відважного відьмака та його пригоди. І нарешті письменник знову здивував прихильників епічного фентезі, подарувавши їм зустріч зі “старим приятелем” Геральтом.

Роман “Відьмак. Сезон гроз” пронизаний громом і блискавкою, постійним потрясінням від нових інтриг, битв і спалахів жорстокості. Побудова цього твору більше нагадує перші книги циклу – квести й мандрівки Геральта, поєднані з розплутуванням політичних змов та боротьбою з підступною нечистю. Починаючи читати роман, розумієш, що автор створив своєрідний мідквел – розширення відомих сюжетів, заглиблюючись у події, описані на початку епопеї.

За цей час перерви у циклі Анджей Сапковський майже не змінив свій стиль. Той же гумор і напруженість від несподіваних сюжетних поворотів, той же яскравий опис магії та екшена, ті ж персонажі, кілька пригодницьких ліній, що сплітаються у дивний клубок наприкінці твору. Проте історія про відьмака стала більш реалістичною: з’явилося більше побутових подробиць. Такий підхід до фентезійної літератури дозволяє роздивитися персонажів з усіх боків, побачити їхню схожість зі звичайними людьми.

Головний герой знову готовий до насиченого та небезпечного життя, а ще до кохання й пристрасті, які не можуть домовитися одне з одним. Любовні пригоди Геральта доводять, що він заплутався в собі та своїх почуттях. І знову він не може знайти щастя з Йеннефер, хоча постійно доводить їй своє кохання. Такі протиріччя, змальовані з нашої реальності, додають твору особливого шарму й глибини.

“Родзинкою” книги “Відьмак. Сезон гроз” є розкидані по тексту цікаві цитати відомих письменників і філософів – Шекспіра, Ніцше, Пелевіна, Кастанеди. Геральт з його оточенням нарешті прорвалися крізь час, злившись із читацькою аудиторією. Якщо ви хочете отримати доповненням цієї саги не тільки в сюжетному, а й у філософському плані, радимо скачати цю яскраву й ностальгічну історію.

Цитати з книги «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковського

Как в том анекдоте о козе и капусте. Не знаете? Как-то заперли вместе козу и кочан капусты. Утром капусты как не бывало, а коза срет зеленым. Но доказательств не хватает, и свидетелей нет, поэтому дело закрыто: causa finita.

Это хорошо, когда испытываешь страх. Если ты чувствуешь страх, значит, есть чего бояться, значит, будь настороже. Страх не надо преодолевать. Только не следует ему поддаваться. И стоит у него учиться.

Ошибку можно простить, бездарность — нет.

— Иллюзия это то, о чем ты думаешь. Чего боишься. И о чем мечтаешь.

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *