«Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

«Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковского

Книга “Відьмак. Сезон гроз” – розширення всесвітньо відомої епопеї про Геральта з Ривії – професійного вбивці нечисті. Минуло п’ятнадцять років з того часу, як Анджей Сапковський поставив крапку в останньому томі про відважного відьмака та його пригоди. І нарешті письменник знову здивував прихильників епічного фентезі, подарувавши їм зустріч зі “старим приятелем” Геральтом.

Роман “Відьмак. Сезон гроз” пронизаний громом і блискавкою, постійним потрясінням від нових інтриг, битв і спалахів жорстокості. Побудова цього твору більше нагадує перші книги циклу – квести й мандрівки Геральта, поєднані з розплутуванням політичних змов та боротьбою з підступною нечистю. Починаючи читати роман, розумієш, що автор створив своєрідний мідквел – розширення відомих сюжетів, заглиблюючись у події, описані на початку епопеї.

За цей час перерви у циклі Анджей Сапковський майже не змінив свій стиль. Той же гумор і напруженість від несподіваних сюжетних поворотів, той же яскравий опис магії та екшена, ті ж персонажі, кілька пригодницьких ліній, що сплітаються у дивний клубок наприкінці твору. Проте історія про відьмака стала більш реалістичною: з’явилося більше побутових подробиць. Такий підхід до фентезійної літератури дозволяє роздивитися персонажів з усіх боків, побачити їхню схожість зі звичайними людьми.

Головний герой знову готовий до насиченого та небезпечного життя, а ще до кохання й пристрасті, які не можуть домовитися одне з одним. Любовні пригоди Геральта доводять, що він заплутався в собі та своїх почуттях. І знову він не може знайти щастя з Йеннефер, хоча постійно доводить їй своє кохання. Такі протиріччя, змальовані з нашої реальності, додають твору особливого шарму й глибини.

“Родзинкою” книги “Відьмак. Сезон гроз” є розкидані по тексту цікаві цитати відомих письменників і філософів – Шекспіра, Ніцше, Пелевіна, Кастанеди. Геральт з його оточенням нарешті прорвалися крізь час, злившись із читацькою аудиторією. Якщо ви хочете отримати доповненням цієї саги не тільки в сюжетному, а й у філософському плані, радимо скачати цю яскраву й ностальгічну історію.

Цитати з книги «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковского

Как в том анекдоте о козе и капусте. Не знаете? Как-то заперли вместе козу и кочан капусты. Утром капусты как не бывало, а коза срет зеленым. Но доказательств не хватает, и свидетелей нет, поэтому дело закрыто: causa finita.

Это хорошо, когда испытываешь страх. Если ты чувствуешь страх, значит, есть чего бояться, значит, будь настороже. Страх не надо преодолевать. Только не следует ему поддаваться. И стоит у него учиться.

Ошибку можно простить, бездарность — нет.

— Иллюзия это то, о чем ты думаешь. Чего боишься. И о чем мечтаешь.

Завантажити безкоштовно книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковского

Рекомендації

Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб
Чорний дім
Чорний дім Пітер Страуб, Стівен Кінг
Мідний король
Мідний король Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджея Сапковского