«Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський

«Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4331 переглядів
4331 переглядів

Про книгу «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджея Сапковського

“Відьмак. Вежа Ластівки” – шоста частина історії про майстра меча й рятівника від несправедливості відьмака Геральта. В цій книзі Анджей Сапковський відходить від гумору та романтичного настрою мандрівки головного героя та його друзів, занурюючи читача у жорстокість Середньовіччя.

Відьмак Геральт, чарівниця Йеннефер та дитина Призначення Цірі, яка вже стала підлітком, залишаються в центрі сюжетної лінії. Кожен з них проходить свій шлях окремо від інших, і щоб їм разом зустрітися, треба витримати криваві випробування.

Мета, яку переслідує Цірілла – потрапити до Вежі Ластівки – єдиного місця, де на неї чекає порятунок і магічне підживлення. Страшно читати, які пригоди й небезпеки випали цій стійкій і незламній дівчинці. Незважаючи на те, що сага про відьмака є фантастичною казкою, Анджей Сапковський зміг глибоко й реалістично розкрити образи головних героїв, зокрема Цірі. Вона дорослішає, змінює свій світогляд, поступово привчається до безстрашного життя в цьому жахливому оточенні. Особливо помітними є зміни головної героїні у підлітковий період. Автор не оминув юнацького максималізму, амбіцій та агресії, які притаманні підліткам. Також у книзі “Відьмак. Вежа Ластівки” зустрічаються моменти, пов’язані із сексом і наркотиками.

Кожна із книг цієї захоплюючої серії дарує читачу якусь несподіванку, повністю перевертаючи його уявлення про знайомих персонажів. В цьому романі такою “родзинкою” є дивна поведінка Геральта, що говорить про неоднозначність образу відважного лицаря. Окрім того, “перчинки” до цієї історії додають два нових героя з абсолютно протилежними помислами – Висогота й Лео Бонарт.

Темне фентезі Сапковського – це не лише бруд і кров, смерть і насилля, політичні інтриги й зради. Автор дуже красиво й атмосферно описує навіть найжорстокіші битви, гру мечів, досконале володіння магічними прийомами та витонченість надлюдських бойових можливостей.

У цей моторошний та холодний від людських емоцій і страждань світ, який цінує лише вміння виживати, все одно хочеться повернутися. Якщо ви відчуваєте таке бажання, вам обов’язково треба скачати книгу “Відьмак. Вежа Ластівки” – і ви знов зіллєтеся з життям і пригодами своїх улюблених героїв.

Цитати з книги «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджея Сапковського

Я никогда не мог понять, почему у вас, людей, большинство ругательств и обидных выражений связано с эротической сферой?

Мама, это демоны? Это Дикий Гон? Привидения, вырвавшиеся из ада? Мама, мама!

Тише, тише, дети! Это не демоны, не дьяволы.

Хуже.

Это люди.

Широкие взгляды — это вернейший способ не замечать других людей.

Предсказывать будущее может каждый. Нет ничего особенного в том, чтобы предсказывать. Искусство в том, чтобы предсказывать точно.

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджея Сапковського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *