«Відьмак. Вежа Ластівки. Книга 6» Анджей Сапковський

«Відьмак. Вежа Ластівки. Книга 6» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14800 переглядів
14800 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Вежа Ластівки. Книга 6» Анджея Сапковського (анотація)

“Відьмак. Вежа Ластівки” – шоста частина історії про майстра меча й рятівника від несправедливості відьмака Геральта. В цій книзі Анджей Сапковський відходить від гумору та романтичного настрою мандрівки головного героя та його друзів, занурюючи читача у жорстокість Середньовіччя.

Відьмак Геральт, чарівниця Йеннефер та дитина Призначення Цірі, яка вже стала підлітком, залишаються в центрі сюжетної лінії. Кожен з них проходить свій шлях окремо від інших, і щоб їм разом зустрітися, треба витримати криваві випробування.

Мета, яку переслідує Цірілла – потрапити до Вежі Ластівки – єдиного місця, де на неї чекає порятунок і магічне підживлення. Страшно читати, які пригоди й небезпеки випали цій стійкій і незламній дівчинці. Незважаючи на те, що сага про відьмака є фантастичною казкою, Анджей Сапковський зміг глибоко й реалістично розкрити образи головних героїв, зокрема Цірі. Вона дорослішає, змінює свій світогляд, поступово привчається до безстрашного життя в цьому жахливому оточенні. Особливо помітними є зміни головної героїні у підлітковий період. Автор не оминув юнацького максималізму, амбіцій та агресії, які притаманні підліткам. Також у книзі “Відьмак. Вежа Ластівки” зустрічаються моменти, пов’язані із сексом і наркотиками.

Кожна із книг цієї захоплюючої серії дарує читачу якусь несподіванку, повністю перевертаючи його уявлення про знайомих персонажів. В цьому романі такою “родзинкою” є дивна поведінка Геральта, що говорить про неоднозначність образу відважного лицаря. Окрім того, “перчинки” до цієї історії додають два нових героя з абсолютно протилежними помислами – Висогота й Лео Бонарт.

Темне фентезі Сапковського – це не лише бруд і кров, смерть і насилля, політичні інтриги й зради. Автор дуже красиво й атмосферно описує навіть найжорстокіші битви, гру мечів, досконале володіння магічними прийомами та витонченість надлюдських бойових можливостей.

У цей моторошний та холодний від людських емоцій і страждань світ, який цінує лише вміння виживати, все одно хочеться повернутися. Якщо ви відчуваєте таке бажання, вам обов’язково треба скачати книгу “Відьмак. Вежа Ластівки” – і ви знов зіллєтеся з життям і пригодами своїх улюблених героїв.

Слухати аудіокнигу «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджея Сапковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Вежа Ластівки. Книга 6» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Відьмак. Вежа Ластівки. Книга 6» Анджея Сапковського

"О дурная Империя и близкая гибель"! – продекламировал насмешливо Бонарт. – Империя, в которой все крадут, должна развалиться. Ибо в своекорыстии и самолюбии слабость ее кроется.

– Знаешь что даёт человеку университетское образование?

– Нет. Что?

– Умение пользоваться источниками.

Король безгранично любил свою супругу, а она всем сердцем любила его. Такая любовь просто не могла не окончиться трагически.

Якщо таємні інспірації природи ведуть нас до зла, то, мабуть, зло є невід'ємне від природи.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Вежа Ластівки. Книга 6» Анджея Сапковського

2 відповіді до “Відьмак. Вежа Ластівки. Книга 6”

  1. Алевтина Алевтина сказав:

    Сапковський для мене топ серед авторів фентезі! Відьмак то взагалі космос, скажу свою думку, найбільше мені сподобалась Вежа Ластівки, для мене це дуже круто і якісно, реально необхідно прочитати все, щоб це зрозуміти.

  2. Поліна Поліна сказав:

    «Відьмак. Вежа Ластівки» стала моєю найулюбленішою книгою з цілого циклу. Я читала усі твори підряд, але саме на цьому мені хотілось трохи зупинитись. Адже інтрига стала загострюватися, емоції пруть через край раджу скачати цю та попередні книги серії, ви точно не пожалкуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *