«Відьмак. Володарка Озера. Книга 7» Анджей Сапковський

«Відьмак. Володарка Озера. Книга 7» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13409 переглядів
13409 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмак. Володарка Озера. Книга 7» Анджея Сапковського (анотація)

“Відьмак. Володарка озера” – сьома і остання частина масштабної саги про войовничого відьмака Геральта та його пригоди. Анджей Сапковський продовжує дивувати читача заплутаними перипетіями сюжету і вражає несподіваною кінцівкою – страшною, похмурою та надто жорстокою. Що ж, не всі казки закінчуються хеппі-ендом…

Головні герої цієї історії ті ж самі, як і в попередніх частинах циклу – Геральт, Йеннефер та Цірі. Вони знову не можуть об’єднати свої зусилля в протистоянні Темряві – надто багато магічних та політичних перешкод, які розкидали їх по різних королівствах і навіть вимірах.

Проте в книзі “Відьмак. Володарка озера” автор виводить Ціріллу на перший план. Пройшли ті часи, коли ця дівчина була беззахисною дитиною, яку треба було оберігати як зіницю ока. Тепер Цірі стала справжнім бійцем з величезним магічним потенціалом і сама готова захищати Геральта і Йеннефер. Знайти їх – не менш важка задача, ніж врятувати від небезпеки. Для цього треба перетворитися у справжню володарку часу.

Книга “Відьмак. Володарка озера” – це яскравий візерунок, складений з багатьох світів і вимірів. Анджей Сапковський розширює свій фантастичний всесвіт, вводить кілька нових персонажів, щоб наприкінці саги читач зрозумів всю масштабність цієї літературної реальності. Масштабність не лише в географічному й просторовому сенсі, а й у філософському.

Щоб побачити та усвідомити всі грані створеного автором світу, треба скачати й прочитати сім основних книг саги. Тільки так можна простежити глобальну еволюцію характерів персонажів, між рядків “зловити” оспівування Сапковським кохання й вірності, сміливості й відчайдушності, дружби та взаємодопомоги, твердості духу та відповідальності за своїх близьких.

Ця епопея написана дуже переконливо. Починаючи читати будь-яку книгу з цього циклу, не можеш залишатися осторонь тих жахів, що переслідують улюблених персонажів. Смерть тих, хто став майже рідним для читачів протягом усіх семи частин циклу – дуже жорстоке випробування від автора.

Для тих, хто не хоче приймати таку драматичну кінцівку саги, письменник створив альтернативну фінальну розповідь про весілля головних героїв з філософською назвою “Щось закінчиться, щось розпочнеться”.

Слухати аудіокнигу «Відьмак. Володарка озера» Анджея Сапковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відьмак. Володарка Озера. Книга 7» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Відьмак. Володарка Озера. Книга 7» Анджея Сапковського

(…) если цель привлекает, средство должно найтись.

В то, — сухо сказала Нимуэ, — что мир возродится, я глубоко верю. В то, что будет лучше, — не очень.

– Пацієнта нам зашиє панна Шані.

– Але я того ще ніколи не робила, пане Расті!

– Колись треба починати. Червоне з червоним, жовте з жовтим, біле з білим. Ший так – і напевно буде добре.

Любовь без комплиментов отдаёт физиологией, а физиология плоска.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Володарка Озера. Книга 7» Анджея Сапковського

2 відповіді до “Відьмак. Володарка Озера. Книга 7”

  1. Ольга Ольга сказав:

    Остання книга “Володарка озера” зовсім не лякає змістом, адже “Відьмак” можна читати вічно. Мені завжди не вистачало і вже зараз задумуюсь над тим, щоб перечитати всю серію. Рекомендую читати всю серію.

  2. Валентина Валентина сказав:

    Нарешті я знайшла час, щоб написати відгук на сьому та останню книгу «Відьмак. Володарка озера». Враження від прочитаного не відпускають мене вже декілька тижнів, я вперше за короткий термін прочитала цілу серію. Спойлерів не буде! Але варто сказати, що те, що відбулось у фіналі я ніяк не очікувала. Звичайно раджу скачати та побачити все на власні очі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *