«Відьмак. Володарка озера» Анджей Сапковський

«Відьмак. Володарка озера» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2206 переглядів
2206 переглядів

Про книгу «Відьмак. Володарка озера» Анджея Сапковського

“Відьмак. Володарка озера” – сьома і остання частина масштабної саги про войовничого відьмака Геральта та його пригоди. Анджей Сапковський продовжує дивувати читача заплутаними перипетіями сюжету і вражає несподіваною кінцівкою – страшною, похмурою та надто жорстокою. Що ж, не всі казки закінчуються хеппі-ендом…

Головні герої цієї історії ті ж самі, як і в попередніх частинах циклу – Геральт, Йеннефер та Цірі. Вони знову не можуть об’єднати свої зусилля в протистоянні Темряві – надто багато магічних та політичних перешкод, які розкидали їх по різних королівствах і навіть вимірах.

Проте в книзі “Відьмак. Володарка озера” автор виводить Ціріллу на перший план. Пройшли ті часи, коли ця дівчина була беззахисною дитиною, яку треба було оберігати як зіницю ока. Тепер Цірі стала справжнім бійцем з величезним магічним потенціалом і сама готова захищати Геральта і Йеннефер. Знайти їх – не менш важка задача, ніж врятувати від небезпеки. Для цього треба перетворитися у справжню володарку часу.

Книга “Відьмак. Володарка озера” – це яскравий візерунок, складений з багатьох світів і вимірів. Анджей Сапковський розширює свій фантастичний всесвіт, вводить кілька нових персонажів, щоб наприкінці саги читач зрозумів всю масштабність цієї літературної реальності. Масштабність не лише в географічному й просторовому сенсі, а й у філософському.

Щоб побачити та усвідомити всі грані створеного автором світу, треба скачати й прочитати сім основних книг саги. Тільки так можна простежити глобальну еволюцію характерів персонажів, між рядків “зловити” оспівування Сапковським кохання й вірності, сміливості й відчайдушності, дружби та взаємодопомоги, твердості духу та відповідальності за своїх близьких.

Ця епопея написана дуже переконливо. Починаючи читати будь-яку книгу з цього циклу, не можеш залишатися осторонь тих жахів, що переслідують улюблених персонажів. Смерть тих, хто став майже рідним для читачів протягом усіх семи частин циклу – дуже жорстоке випробування від автора.

Для тих, хто не хоче приймати таку драматичну кінцівку саги, письменник створив альтернативну фінальну розповідь про весілля головних героїв з філософською назвою “Щось закінчиться, щось розпочнеться”.

Цитати з книги «Відьмак. Володарка озера» Анджея Сапковського

С любовью все обстоит так же, как с почечными коликами. Пока не схватит, даже не представляешь себе, что это такое. А когда об этом рассказывают — не веришь.

Круглый стол — стол, конечно, круглый, но должно же быть видно, кто здесь самый важный.

(…) если цель привлекает, средство должно найтись.

У времени нет ни начала, ни конца. Время — вроде змея Уробороса, схватившего зубами собственный хвост. В каждом мгновении скрывается вечность. А вечность складывается из мгновений, которые создают ее.

Скачати безкоштово книгу «Відьмак. Володарка озера» Анджея Сапковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмак. Володарка озера» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *