«Відьмине коло» Роман Нестеренко

«Відьмине коло» Роман Нестеренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
191 переглядів
191 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Відьмине коло» Романа Нестеренка (анотація)

«Відьмине коло» – це містичний роман про боротьбу добра та зла, про протистояння світлих і темних сил. Головний герой, Відьмак, має складну вдачу та непросту долю. Він отримав неабиякі здібності, щоб протистояти злу та свавіллю відьомської верхівки влади. Гумор та янгол-охоронець, а нерідко і сам Інквізитор, допомагають Відьмаку врятувати не одне спотворене чарами життя.

У романі знаходимо не лише містичні події, авантюрні пригоди та химерних персонажів, а й завуальовані фантастичним сюжетом реалії сьогодення. Відьмак втручається в темний світ, починає боротьбу з ним. Та чи вистачить у нього сил?

Книга захоплює з перших рядків, а головний герой «оселяється» у серці читача надовго.

Видання розраховане на доросле читання.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Відьмине коло» Романа Нестеренка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Відьмине коло» Романа Нестеренка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Відьмине коло» Романа Нестеренка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьмине коло» Романа Нестеренка

Одна відповідь до “Відьмине коло”

  1. володимир володимир сказав:

    добре

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *