«Відьомські війни» Віта Зайченко

«Відьомські війни» Віта Зайченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
950 переглядів
950 переглядів

Про книгу «Відьомські війни» Віти Зайченко

Книгу «Відьомські війни» можна назвати справжнім діамантом сучасного українського фентезі. Віта Зайченко написала динамічний та захоплюючий роман, органічно поєднавши гостросюжетні пригоди, романтичну лінію та магічні чари. Авторка запрошує всіх бажаючих приєднатися до головної героїні у пошуках магічної реліквії. Якби вона знала, у які випробування виллється її вимушена мандрівка…

Меган усього сімнадцять років, проте ця дівчина твердо впевнена, у чому сенс її життя – знайти цінний артефакт свого роду, що стане доказом її магічної зрілості. Після закінчення школи Меган залишає свій дім та відправляється назустріч невідомому.

Юна чарівниця навіть не здогадується, що найголовніше відкриття і одночасно пастка, з якою вона стикнеться на своєму шляху, – несподівані почуття, що розірвуть її серце. До їхніх чар молода відьмочка виявилася зовсім не готовою. «Бонусом» до її пригод виявиться боротьба за своє кохання.

З перших сторінок книги проймаєшся її таємничою атмосферою. Старий дім з містичною історією, мандрівка фантастичним містом Пінсом не залишать байдужим навіть найвибагливішого прихильника фентезійних інтриг.

За кожним сюжетним поворотом ховаються загадки та відлуння давнини, які врешті-решт приводять до витоків магічних сил. Відьомська доля – це не привілея, а вирок, який накладає безліч зобов’язань. Тільки наприкінці свого тернистого шляху головна героїня книги нарешті до кінця усвідомить, що значить бути справжньою відьмою.

Незважаючи на жанрові особливості, роман «Відьомські війни» більше нагадує психологічну драму, ніж фантастичну казку. Головні персонажі – досить зрозумілі та реалістичні, а невелика частинка магії, що огортає сюжетну канву, підкреслює чарівність і загадковість нашого життя. Емоції, які дарує письменниця, зашкалюють та не відпускають до останньої сторінки.

Рекомендуємо читати онлайн або безкоштовно та без реєстрації скачати «Відьомські війни» Віти Зайченко у форматах fb2, txt, rtf або epub всім, хто скучив за напруженими пригодницькими сюжетами, збагаченими витонченою магією та нетривіальною історією кохання.

Скачати безкоштово книгу «Відьомські війни» Віти Зайченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відьомські війни» Віти Зайченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *