«Відредаговане життя» Анна Ньютон

«Відредаговане життя» Анна Ньютон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
443 переглядів
443 переглядів

Короткий зміст книги «Відредаговане життя» Анни Ньютон (анотація)

Щоб організувати своє життя, не обов’язково позбавлятися всіх речей у квартирі та жити строго за годинником. У цій книжці запропоновано цілком інший підхід: зрозуміти, що саме для вас важливо, упорядкувати власні думки, а вже потім — порядковувати домашній простір, режим дня, робоче місце, гардероб, соціальне життя тощо. Ця книжка — про набуття хороших і корисних звичок простим шляхом. Про те, як піклуватися про себе, робити все вчасно та жити максимально комфортно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Відредаговане життя» Анни Ньютон та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Відредаговане життя» Анни Ньютон: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Відредаговане життя» Анни Ньютон і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відредаговане життя» Анни Ньютон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *