«Відродження» Стівен Кінг

«Відродження» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1709 переглядів
1709 переглядів

Про книгу «Відродження» Стівена Кінга

Роман “Відродження” належить до пізньої творчості Майстра жахів Стівена Кінга. У цій філософській книзі письменник намагається зазирнути туди, звідки ніхто не повертається – по той бік життя. Це завжди цікава тема, яка ще довго буде хвилювати цілі покоління людей, бо кожного з нас приваблює щось неосяжне. Стівен Кінг у своїй драматично-містичній манері показав, що вийшло з намагання доторкнутися до вічності.

Сюжет закручується навколо Джеймі Мортона та Чарльза Джейкобса. Вперше Джеймі зустрів молодого священика Джейкобса у шість років під час безтурботної гри біля свого будинку. Ця зустріч виявилася доленосною та вплинула на все подальше життя обох героїв. Це був найкращий і найжахливіший момент для кожного з них. Вони ще неодноразово зустрінуться в різних життєвих обставинах, і ці дивні зустрічі допоможуть їм зрозуміти себе та свої справжні бажання.

На прикладі образа Джейкобса Стівен Кінг показує, в яке жорстоке створіння може перетворити людину релігія, точніше, цілковита втрата віри. Божевілля головного героя відбилося на його бажанні зазирнути у потойбічний світ, щоб побачити свою загиблу сім’ю. І він вирішив застосувати електрику, що завжди була його хобі. Божевільні досліди та експерименти над людьми – найжахливіші моменти в цій історії, про які не кожен зможе спокійно читати.

Книга “Відродження” – це яскравий доказ того, що найбільші страхи й жахіття знаходяться не в образах монстрів, а всередині людей. Ця ідея є наскрізною у всіх творах письменника, тому його книги вважаються найбільш атмосферними, лякаючими й реалістичними у своєму жанрі.

Скачати й прочитати роман “Відродження” варто навіть тим, хто не є палким прихильником фантастики, містики й жахів. Автор підіймає у книзі питання співвідношення науки і моралі, показує, якою є ціна надмірної допитливості та розкриває, що може бути сильнішим за страх смерті. Це – книга-застереження. Між рядків можна побачити пораду Кінга не намагатися проникнути до таємниць світобудови, інакше потім буде вже запізно.

Скачати безкоштово книгу «Відродження» Стівена Кінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відродження» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *