«Відродження» Стівен Кінг

«Відродження» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
747 переглядів
747 переглядів

Про книгу «Відродження» Стівена Кінга

Роман “Відродження” належить до пізньої творчості Майстра жахів Стівена Кінга. У цій філософській книзі письменник намагається зазирнути туди, звідки ніхто не повертається – по той бік життя. Це завжди цікава тема, яка ще довго буде хвилювати цілі покоління людей, бо кожного з нас приваблює щось неосяжне. Стівен Кінг у своїй драматично-містичній манері показав, що вийшло з намагання доторкнутися до вічності.

Сюжет закручується навколо Джеймі Мортона та Чарльза Джейкобса. Вперше Джеймі зустрів молодого священика Джейкобса у шість років під час безтурботної гри біля свого будинку. Ця зустріч виявилася доленосною та вплинула на все подальше життя обох героїв. Це був найкращий і найжахливіший момент для кожного з них. Вони ще неодноразово зустрінуться в різних життєвих обставинах, і ці дивні зустрічі допоможуть їм зрозуміти себе та свої справжні бажання.

На прикладі образа Джейкобса Стівен Кінг показує, в яке жорстоке створіння може перетворити людину релігія, точніше, цілковита втрата віри. Божевілля головного героя відбилося на його бажанні зазирнути у потойбічний світ, щоб побачити свою загиблу сім’ю. І він вирішив застосувати електрику, що завжди була його хобі. Божевільні досліди та експерименти над людьми – найжахливіші моменти в цій історії, про які не кожен зможе спокійно читати.

Книга “Відродження” – це яскравий доказ того, що найбільші страхи й жахіття знаходяться не в образах монстрів, а всередині людей. Ця ідея є наскрізною у всіх творах письменника, тому його книги вважаються найбільш атмосферними, лякаючими й реалістичними у своєму жанрі.

Скачати й прочитати роман “Відродження” варто навіть тим, хто не є палким прихильником фантастики, містики й жахів. Автор підіймає у книзі питання співвідношення науки і моралі, показує, якою є ціна надмірної допитливості та розкриває, що може бути сильнішим за страх смерті. Це – книга-застереження. Між рядків можна побачити пораду Кінга не намагатися проникнути до таємниць світобудови, інакше потім буде вже запізно.

Завантажити безкоштовно книгу «Відродження» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відродження» Стівена Кінга