«Відрубність Галичини» Іван Франко

«Відрубність Галичини» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
358 переглядів
358 переглядів

Про книгу «Відрубність Галичини» Івана Франко

Книга «Відрубність Галичини» – шедевр, який беруть за приклад майже всі сучасні письменники. Цей витвір відомого українського класика змушує кожного з нас задуматись, що стало головною проблемою у відносинах українського народу з найближчими сусідами. Чому Польща, Росія та інші країни намагались зашкодити українцям досягти незалежності? Для чого вони розв’язували нікому непотрібні війни та підкуповували правителів інших держав? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Відрубність Галичини» Івана Яковича Франка українською мовою.

Шлях України до власної незалежності був не просто нелегким. Він виявився набагато важчим, ніж того очікували наші предки. Сотні років свідомі українці воювали з численними ворогами своєї державності. Починаючи з епохи зародження козацтва і закінчуючи об’єднанням УКР і ЗУНР, безстрашні герої жертвували своїм життям заради процвітання України.

Всесвітньо відомий класик розповідає, якими були плани Москви щодо подальшої долі українського народу. Автор ділиться своїми думками і запрошує проаналізувати ситуацію, що склалася між жителями Закарпаття і угорськими загарбниками.

Через що довелось пройти українцям для досягнення власної незалежності? Відповідь знайдете, вирішивши скачати книгу «Відрубність Галичини» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Відрубність Галичини» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відрубність Галичини» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *