«Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне» Наталія Лелюх

«Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне» Наталія Лелюх

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1762 переглядів
1762 переглядів

Про книгу «Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне» Наталії Лелюх

Лікарка написала книгу «Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне», де руйнує застарілі стереотипи про жіночий організм та мікроби.

Як зазначає автор, ця книжка не з’явилася б, якщо б дівчат з дитинства вчили правильно доглядати за своїм здоров’ям, а не залякували різними страшилками відносно жіночих органів та статевого життя в цілому.

На жаль, жіночі хвороби були, є і будуть. Але багатьох із них можна уникнути, якщо володіти знаннями про своє єство. На жаль, некомпетентні лікарі були, є, і будуть. Але їх також можна уникнути, якщо вміти своєчасно розпізнавати деяких «фахівців». Цьому вас навчить автор.

Починайте читати онлайн книгу «Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне» Наталії Лелюх українською мовою і дізнайтесь цікаву інформацію про свій організм.

Наслідки вагітності, менопауза, мікрофлора, статеві інфекції, дисбактеріоз, молочниця – ці явища жінки вважають за краще не обговорювати з близькими. Хіба що пошепки, з найкращою подругою. Друге діло – лікар, до нього йдуть в надії отримати якісне лікування або допомогу. Але і тут жінку чекають ризики…

Радимо скачати книгу «Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне» Наталії Лелюх безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного та корисного вам відпочинку!

Завантажити безкоштовно книгу «Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне» Наталії Лелюх

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відверта розмова про жіноче здоров’я. Просто про головне» Наталії Лелюх

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *