«Відверто про Клавдію» Деніел Кіз

«Відверто про Клавдію» Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
809 переглядів
809 переглядів

Про книгу «Відверто про Клавдію» Дэниеля Кіза

Наша пам’ять — дивовижна річ. Ви можете пам’ятати те, що колись побачили, чи те, що ваша яскрава фантазія намалювала з історій інших людей і змусила повірити, що це відбулось з вами. Чи можна жити, коли не зрозуміло де реальність, а де вигадка? Чи ви насправді вбили людина, чи вас змусили так думати?

Книга «Відверто про Клавдію» розповідає про загадкову дівчину, яка прийшла до письменника, прохаючи описати її історію у романі. У далекому 1978 році місто Колумбус, яке знаходиться в штаті Огайо, сколихнуло звіряче вбивство. Клавдія Яско зізналась, що це її рук справа. Але розповідь дівчини про події розходиться з висновками детективів. Хоча деякі деталі вражають точністю: про них могла знати тільки людина, яка була на місці вбивства. Дівчина потрапляє за ґрати, але на цьому жорстокі вбивства не закінчуються. Та Клавдія продовжує наполягати на тому, що саме вона винна.

Так хто ж вбивця? Все, що коїться навколо дівчини, схоже на ілюзію, яка стала реальністю. Якщо ви хочете дізнатись продовження цієї заплутаної історії, тоді варто почати читати онлайн книгу «Відверто про Клавдію» Деніела Кіза українською мовою. Вам відкриються нові моторошні деталі цього резонансного злочину і ви разом з автором зможете розібратись, ким же є дівчина.

Скачати книгу «Відверто про Клавдію» Деніела Кіза безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) вам можна на даному ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Відверто про Клавдію» Дэниеля Кіза

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відверто про Клавдію» Дэниеля Кіза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *