«Вій» Микола Гоголь

«Вій» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2270 переглядів
2270 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вій» Миколи Гоголя (анотація)

Книга «Вій» Миколи Гоголя – це містична повість, яка увійшла до циклу «Миргород» і вперше публікувалась ще у 1835 році. Кілька разів цю історію екранізували: спершу кіно було німим, а у 1967 році було знято художній фільм. Сучасну версію зняв у 2014-му режисер Олег Степченко. Назвою твору стало ім’я демона зі слов’янської міфології.

Ви познайомитесь з трьома студентами бурси, коли будете читати онлайн книгу «Вій» Миколи Гоголя українською мовою, і дізнаєтесь про їх пригоди під час мандрівки додому.

Парубки йшли в темну пору доби, а дорогу знали погано, от і заблукали. Довелось їм зайти у перший же хутір, який зустрівся на шляху. У хатині жила жінка, та не здогадувались хлопці, що вона справжня відьма. Першим про це дізнався Хома Брут, якого вона «осідлала» і скакала верхи, аж поки він не вигадав молитву, яка і зруйнувала усі відьомські чари. А під ранок стара бабця перетворилась на молоду панночку…

Після такої пригоди Хома Брут бажав лише одного – спокійного життя, але попереду його чекала нова зустріч з відьмою. Усіляко він намагався уникнути цього, та не вдалось. Він опинився з панночкою в одному приміщенні замкненим аж на три ночі…

Що юнак за цей час пережив, свідком яких подій став, ви зможете прочитати, якщо захочете скачати книгу «Вій» Миколи Гоголя безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого сайту.

Слухати аудіокнигу «Вій» Миколи Гоголя онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вій» Миколи Гоголя та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вій» Миколи Гоголя: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вій» Миколи Гоголя і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вій» Миколи Гоголя

Одна відповідь до “Вій”

  1. Марина Марина сказав:

    Якщо ви як і я лише дивились фільм Вій обов’язково скачайте цю книгу. Гостренькі відчуття вам точно забезпечені. Все ж таки правду говорять – классика вічна! Моя оцінка 5 з 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *