«Війна старого» Джон Скальці

«Війна старого» Джон Скальці

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
973 переглядів
973 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Війна старого» Джона Скальці (анотація)

Книга «Війна старого» Джона Скальці розповідає про життя літнього чоловіка на ймення Джон Перрі. Коли йому виповнилось 75 років, а це вже поважний вік, він вирішив зробити дві речі – сходити на цвинтар, щоб «побачитись» з дружиною, і записатись до армії. Так, це можливо у тій реальності, у якій живе головний герой.

Людство, яке колись лише мріяло освоїти космос, нарешті це зробило, отримавши доступ до найдальших його куточків. Та водночас це принесло і нові проблеми, оскільки стало зрозуміло, що придатних для життя планет у Всесвіті дуже мало, а за ті, які є, ведеться серйозна боротьба між представниками різноманітних інопланетних рас. От і людям доводиться вступати у війни, щоб захистити Землю і вибороти собі ще якусь територію для проживання там у майбутньому.

Планета людей перетворилась фактично на окраїну, яка потрібна лише для того, щоб забезпечувати Колоніальні Сили Оборони ресурсами – людськими і не тільки. Але записатись у КСО можуть лише люди з великим життєвим досвідом, молодь туди не приймають.

Джон Перрі знає, що зможе отримати у власність ділянку на одній з колонізованих планет, якщо протримається на передовій два роки, тому й записується у солдати. Тільки він навіть уявити не може, що на нього чекає попереду і на кого він перетвориться вже найближчим часом. До такого все одно не підготуєшся…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Війна старого» Джона Скальці українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Війна старого» Джона Скальці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *