«Війна за чипи. Боротьба за найважливішу технологію світу» Кріс Міллер

«Війна за чипи. Боротьба за найважливішу технологію світу» Кріс Міллер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
183 переглядів
183 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Війна за чипи. Боротьба за найважливішу технологію світу» Кріса Міллера (анотація)

Сила в сучасному світі — військова, економічна, геополітична — будується на основі комп’ютерних мікросхем. Америка зберегла лідерство як наддержава, тому що вона домінувала в розробці комп’ютерних чипів і всіх технологій, які дозволяють використовувати чипи. (Практично всее працює на чипах: автомобілі, телефони, фондовий ринок і навіть електромережа.) Зараз ця перевага перебуває під загрозою зриву, підірвана наївним припущенням про те, що глобалізація індустрії чипів і захоплення виробництва гравцями з Тайваню, Кореї та Європи слугує інтересам Америки. Наразі, як показала «Війна за чипи», Китай, який витрачає на чипи більше, ніж на будь-який інший продукт, вкладає мільярди в Мангеттенський проєкт зі створення чипів, щоб наздогнати США.

У «Війні за чипи» економічний історик Кріс Міллер розповідає про захопливу послідовність подій, які зумовили вдосконалення дизайну чипів у Сполучених Штатах, і про те, як швидші чипи допомогли перемогти Радянський Союз (через те, що російський арсенал високоточної зброї застарілим). Боротьба за контроль над цією галуззю сформує наше майбутнє. Китай витрачає більше грошей на імпорт чипів, ніж на купівлю нафти, і вони є найбільшою зовнішньою вразливістю Китаю, який принципово залежить від іноземних чипів. Але враховуючи, що 37% світових поставок чипів виробляється на Тайвані, в межах радіуса дії китайських ракет, Захід побоюється, що рішення може бути близьким.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Війна за чипи. Боротьба за найважливішу технологію світу» Кріса Міллера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Війна за чипи. Боротьба за найважливішу технологію світу» Кріса Міллера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *