«Війни Міллігана» Деніел Кіз

«Війни Міллігана» Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1570 переглядів
1570 переглядів

Про книгу «Війни Міллігана» Дэниеля Кіза

Роман «Війни Міллігана» – друга частина циклу «Біллі Мілліган» – вражаючої історії про дивну людину, що має всередині двадцять чотири особистості. Ці суперечливі та різнопланові обличчя не лише виснажують його – вони штовхають свого хазяїна на неочікувані вчинки, до яких немає жодних пояснень, і щодня випробовують його на міцність.

Тепер прийшов час для найбільш серйозного випробування – Біллі відправляють на лікування до психіатричної клініки в Лімі, де перебувають одні лише злочинці. Чи витримає головний герой знущання, що на нього чекають за цими кремезними стінами в цьому моторошному місці?

Деніел Кіз продовжує розвивати думку з першого твору дилогії: наш світ дуже жорстокий, і в ньому майже неможливо знайти розуміння особливих людей. Усі особистості Біллі продовжують боротьбу між собою – і на цей раз внутрішня війна головного героя виявиться надзвичайно запеклою.

У книзі «Війни Міллігана» задача чоловіка розширюється: він повинен боротися не тільки всередині себе, а й зовні, намагаючись подолати звірячу жорстокість і соціальну несправедливість. На жаль, це стосується не лише лікарні-тюрми, а й вільного світу з журналістами, телебаченням, суддями, газетними статтями і навіть випадковими перехожими.

Почніть читати онлайн цю проникливу історію – і ви не зможете відірватися від неї до останньої сторінки! Автор не просто вигадав неймовірний сюжет – він написав про людину, яка існувала насправді з такою дивною хворобою. Ця книга і вся дилогія в цілому переконують нас в тому, що у житті можуть траплятися різні дива – і не нам вирішувати, патологія це чи геніальність. Якою буде завершення цієї історії для головного героя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Війни Міллігана» Деніела Кіза.

Особливо цікавим буде цей роман для тих, хто хоче навчитися бачити внутрішнє “Я” кожної людини, навіть якщо вона залишається загадкою для свого оточення. Усі бажаючі знайдуть цю відверту й дивну книгу в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Формати електронних матеріалів, які ми надаємо нашим відвідувачам – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Війни Міллігана» Дэниеля Кіза

Рекомендації

Відгуки на книгу «Війни Міллігана» Дэниеля Кіза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *