«Вік Лідера» Катерина Рапай

«Вік Лідера» Катерина Рапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
317 переглядів
317 переглядів

Короткий зміст книги «Вік Лідера» Катерини Рапай (анотація)

Нова книга Катерини Рапай закликає читача до розмови про нещодавні часи, коли серед нас були люди, що уславили своїми іменами вітчизняну культуру. Саме до таких постатей належав Даниїл Лідер — театральний художник світового рівня, засновник унікальної школи сценографії. Його учні нині працюють в багатьох театрах як в Україні, так і за кордоном. Авторка книги мала щастя особисто спілкуватися з Даниїлом Лідером. Тож вона ставить за мету не лише провести документальне вивчення чи мистецтвознавчий аналіз його творчості. Головне це передати враження від непересічної особистості митця, відчуття живого голосу людини, яка все своє непросте життя шукала справедливість та істину.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вік Лідера» Катерини Рапай та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вік Лідера» Катерини Рапай: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вік Лідера» Катерини Рапай і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вік Лідера» Катерини Рапай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *