«Вікна застиглого часу» Юрій Винничук

«Вікна застиглого часу» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1500 переглядів
1500 переглядів

Про книгу «Вікна застиглого часу» Юрія Винничука

Книга «Вікна застиглого часу» від сучасного українського автора дитячої літератури Юрія Винничука являє собою оригінальну, та в той же час неймовірно цікаву і дивовижну суміш, де переплітається як казковий світ, так і реальні спогади автора.

Основна задумка твору полягає в тому, що свої дитячі спомини про рідне місто Станіслав (Івано-Франківськ) автор подає в антуражі дивовижного світу снів та видінь, де розквітає вся уява, яка була вкладена у твір.

Основною родзинкою твору є те, що в ньому автор через призму свого дитинства та спогадів з тих часів описує новий казковий світ, з чого можна судити, що дитинство може для кожного бути казкою. Іноді в історії непомітна та межа, де реальність, а де вже інший світ.

Талант письменника переплітає правду та вигадку, як це робить дитина. Книгу можна дійсно назвати магічним реалізмом з нотками фольклору, та дорослої інтерпретації дитячих споминів. Картину доповнює і мова, якою саме оповідання написано – соковита та барвиста вона не відпускає читача, забираючи всю його увагу.

Скачати книгу «Вікна застиглого часу» Юрія Винничука можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в різних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Про дивовижний світ в книзі «Вікна застиглого часу» від талановитого Юрія Винничука ви зможете читати онлайн українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Вікна застиглого часу» Юрія Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вікна застиглого часу» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *