«Віконт, який любив мене. Бріджертони. Книга 2» Джулія Квінн

«Віконт, який любив мене. Бріджертони. Книга 2» Джулія Квінн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2948 переглядів
2948 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Віконт, який любив мене. Бріджертони. Книга 2» Джулії Квінн (анотація)

Невиправний холостяк і гульвіса віконт Ентоні Бріджертон нарешті надумав завести собі дружину.

Але весіллю загрожує катастрофа – адже сестра нареченої рішуче проти кандидатури нареченого. Кейт Шеффілд упевнена – така людина, як Бріджертон, ніколи не стане гідним чоловіком. Вона не підпускає віконта навіть близько до своєї сестри.

Отже, війна. Ні Ентоні, ні Кейт не мають наміру програвати її.

Але що далі, то сильніше їх тягне один до одного, а роздратування змінюється палкою пристрастю, від якої не рятують ні розум, ні гордість…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Віконт, який любив мене. Бріджертони. Книга 2» Джулії Квінн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Віконт, який любив мене. Бріджертони. Книга 2» Джулії Квінн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *