«Вільна» Гленнон Дойл Мелтон

«Вільна» Гленнон Дойл Мелтон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5343 переглядів
5343 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вільна» Гленноні Дойлі Мелтоні (анотація)

Книга «Вільна» – нова робота за авторства письменниці Гленнон Дойл Мелтон. В праці авторка вирішила розкрити проблему жіноцтва в сучасному суспільстві. Не дивно, що вона вирішила звернутись саме до цієї теми, адже вона є напрочуд актуальною в сучасному суспільстві.

Книга майже одразу після виходу стала бестселером та завоювала чимало нагород від відомих видавництв. Читаючи онлайн книгу «Вільна» Гленнон Дойл Мелтон українською мовою, можна побачити не тільки цікаву, але й правдиву історію. Певним чином, книгу можна назвати маніфестом авторки до своєї аудиторії, де головний тезис закладений в назві.

Перш за все, Гленнон Дойл апелює до жіночого почуття обов’язку, і не важливо де – на роботі, вдома чи в стосунках. Жінка, обтяжуючи себе обов’язками, думає, що це може зробити її щасливою, проте це лише забирає в неї купу часу, та в результаті вона лиш стає виснаженою та втомленою. Але авторка закликає позбутися цих нав’язаних стереотипів і звільнити себе від непотрібних та лишніх справ.

Разом з тим, ще однією тезою, що закладена в твір, є думка, яка говорить читачеві, що непотрібно намагатись стати для всіх хорошою, навпроти, потрібно прагнути до того, щоб стати вільною.

Наскрізною лінією є ідея – не потрібно гаяти час дарма, пропускаючи життя повз себе, потрібно жити сьогодні і зараз. Пізнати думку авторки можна лише скачавши книгу «Вільна» Гленнон Дойл Мелтон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вільна» Гленноні Дойлі Мелтоні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вільна» Гленноні Дойлі Мелтоні

Одна відповідь до “Вільна”

  1. Оля Оля сказав:

    “Вільна” – справжній мастхев для сучасних дівчат. Завдяки неї я остаточно зрозуміла, що хочу бути вільною. Я не хочу більше терпіти чоловіка тирана, тому що так потрібно. Дівчата реально раджу, крута книжка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *