«Він іде» Михайло Коцюбинський

«Він іде» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1413 переглядів
1413 переглядів

Про книгу «Він іде» Михайла Коцюбинського

Творчість Михайла Коцюбинського пройнята громадянськими мотивами, і один з яскравих творів, що відбивають криваві події революції 1905 року – книга «Він іде». Ця невеличка новела розкриває переживання євреїв, які з жахом чекають, що їхнє містечко буде знищено разом з усіма мешканцями.

Твір побудовано на реальних подіях – у 1905 році в Чернігові відбувся чорносотенний погром – жорстоке побиття мирних громадян поліцією та військами, а також погром
єврейського містечка.

Починаючи читати онлайн книгу «Він іде» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою, відразу відчуваєш емоції нещасних людей, в уяві яких розгортаються страшні картини смерті їхніх малих дітей. Єдине, на що вони наважуються – бігти звідти якнайшвидше, залишивши домівки, назустріч невідомому й не менш небезпечному.

Михайло Коцюбинський – майстер психологічної прози – атмосферної та емоційної, що може пройняти навіть з перших рядків. Письменник завжди займав активну громадянську позицію, і чорносотенний погром, що став проявом свавілля жандармів та лицемірства влади, обурив письменника до глибини душі.

Тим, хто хоче доторкнутися до класики української літератури, пропонуємо скачати книгу «Він іде» Михайла Михайловича Коцюбинського на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат електронних книг серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Він іде» Михайла Коцюбинського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Він іде» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *