«Вінстон Черчилль, СЕО. 25 уроків лідерства для бізнесу» Алан Аксельрод

«Вінстон Черчилль, СЕО. 25 уроків лідерства для бізнесу» Алан Аксельрод

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1403 переглядів
1403 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вінстон Черчилль, СЕО. 25 уроків лідерства для бізнесу» Алана Аксельрода (анотація)

Вінстон Черчилль — найзнаніший британець в історії, державний і політичний діяч, прем’єр-міністр Великої Британії впродовж 1940–1945 і 1951–1955 років, військовий, лауреат Нобелівської премії з літератури. У книзі «Вінстон Черчилль, СЕО» сформульовані 25 уроків лідерства Вінстона Черчилля, які дали йому змогу стати славетним стратегом, тактиком, політиком, оратором, менеджером. Кожен урок доповнюють коментарі, що дають змогу застосувати ці правила в нинішніх умовах.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вінстон Черчилль, СЕО. 25 уроків лідерства для бізнесу» Алана Аксельрода українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вінстон Черчилль, СЕО. 25 уроків лідерства для бізнесу» Алана Аксельрода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *