«Вінстон Черчилль» Ірина Костюченко

«Вінстон Черчилль» Ірина Костюченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
90 переглядів
90 переглядів

Про книгу «Вінстон Черчилль» Ірини Костюченко

Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – це унікальний проєкт, який сприяє якісному дозвіллю батьків і дітей.

Книжки серії написано в захопливій і доступній формі, що робить процес читання улюбленим і корисним дозвіллям. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних особистостей в історії людства.

Біографія Вінстона Черчилля познайомить вас із політиком, який змінив ХХ століття. Цим політиком можна захоплюватися чи обурюватися. Тільки одне неможливо – зневажати та заперечувати його вплив на ХХ століття і навіть на сьогодення всього світу. Хто він? З якої родини? Чому він був саме таким? Як він опинився у потрібному місці в потрібний час – і дійсно врятував свою країну, яку називав «Островом», саме так, з великої літери «о»? Чому ніколи не гнувся під тиском обставин? Як у ньому втілився той самий «британський дух» – впертий та авантюрний? Ця книжка дасть певне уявлення про це. А ще вона навчить не боятися «бути не таким, як усі».

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Завантажити безкоштовно книгу «Вінстон Черчилль» Ірини Костюченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вінстон Черчилль» Ірини Костюченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *