«Віраж» Сергій Гридін

«Віраж» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
347 переглядів
347 переглядів

Про книгу «Віраж» Сергія Гридіна

«Віраж» – це роман, написаний пронизливим душевним болем, це твір, що відображає всю потворність нашого життя та одночасно дає надію на порятунок. Сергій Гридін пропонує читачам поміркувати над складністю та неоднозначністю життєвих цінностей, над реальним щастям та його примарою, що затьмарює розум і відводить людину з правильного шляху.

Вони були щасливою родиною – Олександр, його дружина і маленька донечка. Проте раптом їхнє щастя згасло після жахливого випадку – дівчинка загинула під колесами автівки Тарика, представника «золотої молоді», який в очманілому стані після чергової вечірки сів за кермо.

Чи будуть сили у вбитого горем батька жити далі? Олександр вирішив помститися розбещеному негідникові попри всі перешкоди, незважаючи на величезні зв’язки грошовитого батька Тарика. У нього буде власний самосуд, за своїми – людськими – законами…

Починаючи читати онлайн цю книгу, відразу відчуваєш: ця історія – не казка і не утопія, а жорстока реальність без жодних перебільшень. Книга «Віраж» – це цілий клубок неймовірних емоцій, що можуть засліплювати здоровий глузд і розкривати нашу людську сутність.

Помста, що керує нашою свідомістю – чи можна її вважати порятунком від душевного напруження? Зустріч двох чоловіків, що є абсолютно різними за життєвими принципами, цінностями та способом життя, змінить їх обох. Кінцівка цієї історії вражає не менше, ніж її перебіг.

Автор змальовує цілу низку суспільних та особистих проблем сучасного оточення. У цій книзі знайшли своє відображення і соціальна несправедливість разом з «гнилою» корумпованою системою, і проблема стосунків дітей та їхніх батьків, і наркотична та алкогольна залежність.

Якщо ви вирішите скачати «Віраж» Сергія Гридіна, на вас чекає неймовірна подорож до глибин людської душі та витоків моралі. Разом з головними героями на віражі їхніх емоцій та випробувань ви зробите власні відкриття та переоцінку цінностей.

Завітайте до нашої віртуальної бібліотеки, де ви знайдете цей романі та інші твори Сергія Гридіна безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо книги у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Віраж» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *