«Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Єрун ван Гел

«Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Єрун ван Гел

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2193 переглядів
2193 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Єруна ван Гела (анотація)

В голові у кожного з нас час від часу виникають ідеї, котрі здаються нам геніальними. Проте що б ми не говорили оточуючим, більшість людей нас не розуміє. Якщо ви часто зіштовхуєтесь з подібною ситуацією, почніть читати онлайн книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла українською мовою. Видання допоможе вам переконати своїх друзів, родичів та керівництво в тому, що ваша думка має право на життя.

Кожна справа чи бізнес починається з малого – ідеї, котра переростає в план, а вже потім – в прибуткову справу. Однак величезна кількість проектів помирає ще в зародку. Вони просто не витримують критики, яку оточуючі люди дуже часто навіть не підкріплюють вагомими доказами.

Книга «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» розповість, як підготуватись до подальшої розмови про свої плани, як правильно подати їх іншим людям, як вразити їх і викликати в них нестримне бажання інвестувати саме у вас.

Автор видання і сам не раз зіштовхувався з нерозумінням зі сторони оточуючих. Він часто помилявся на співбесідах, проте зміг навчитись на власних помилках. Зараз він охоче ділиться своїми висновками саме з вами.

Що робити, щоб в вас нарешті повірили? Щоб отримати довгоочікувану відповідь, пропонуємо скачати книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Єруна ван Гела українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Єруна ван Гела

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *