«Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йерун ван Хейл

«Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йерун ван Хейл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
264 переглядів
264 переглядів

Про книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла

В голові у кожного з нас час від часу виникають ідеї, котрі здаються нам геніальними. Проте що б ми не говорили оточуючим, більшість людей нас не розуміє. Якщо ви часто зіштовхуєтесь з подібною ситуацією, почніть читати онлайн книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла українською мовою. Видання допоможе вам переконати своїх друзів, родичів та керівництво в тому, що ваша думка має право на життя.

Кожна справа чи бізнес починається з малого – ідеї, котра переростає в план, а вже потім – в прибуткову справу. Однак величезна кількість проектів помирає ще в зародку. Вони просто не витримують критики, яку оточуючі люди дуже часто навіть не підкріплюють вагомими доказами.

Книга «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» розповість, як підготуватись до подальшої розмови про свої плани, як правильно подати їх іншим людям, як вразити їх і викликати в них нестримне бажання інвестувати саме у вас.

Автор видання і сам не раз зіштовхувався з нерозумінням зі сторони оточуючих. Він часто помилявся на співбесідах, проте зміг навчитись на власних помилках. Зараз він охоче ділиться своїми висновками саме з вами.

Що робити, щоб в вас нарешті повірили? Щоб отримати довгоочікувану відповідь, пропонуємо скачати книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *