«Віщі сестри» Террі Пратчетт

«Віщі сестри» Террі Пратчетт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
510 переглядів
510 переглядів

Про книгу «Віщі сестри» Террі Пратчетта

Террі Пратчетт подарував нам величезну кількість шедеврів, що цілком очікувано ввійшли в категорію найкращих бестселерів світової літератури. Перу автора належать твори в різних жанрах. На їх сторінках знаходиться місце незрівнянному авторському гумору, досить оригінальній манері написання, подіям, що викликають найрізноманітніші емоції.

У нас ви зможете читати онлайн книгу «Віщі сестри» Террі Пратчетта українською мовою – один з найяскравіших творів всесвітньо відомого класика. Роман став другою частиною популярного циклу про відьом, що входить до серії творів «Дискосвіт».

Сюжет книги «Віщі сестри» перенесе нас у світ, де право володіти магією належить лише чоловікам. Саме вони приймають найважливіші рішення, що впливають на економічне і політичне майбутнє загадкового світу.

Жінки не можуть втручатись в сфери життя чарівної країни, однак це не зупиняє трьох сестер. Вони не звикли сидіти без діла. Відьми завжди в пошуках пригод. І коли вони розуміють, що їх земля в небезпеці, стрімголов спішать на допомогу чоловікам.

Три сестри впевнені, що лише вони володіють магією, що допоможе врятувати королівство. Проте чи зможуть вони правильно використати свою силу? Чи не нашкодять країні? Про це ви дізнаєтесь, якщо скористаєтесь можливістю скачати книгу «Віщі сестри» Террі Пратчетта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Віщі сестри» Террі Пратчетта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *