«Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівен Протеро

«Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівен Протеро

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20052 переглядів
20052 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівена Протеро (анотація)

Тема релігії так чи інакше стосується кожної людини, навіть атеїста. Книга «Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівена Протеро змінить ваше уявлення та пояснить певні аспекти цього знання. Чи можливе порозуміння між релігіями?

Частіше всього люди говорять про християнство та іслам, зовсім забуваючи, що існує ще багато релігійних течій. Чи задумувались ви про те, який посил несе кожна релігія своїм парафіянам? Радимо читати онлайн усім книгу «Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівена Протеро українською мовою.

Християнство та іслам проводять шлях до Бога, а східні релігії — практикують досягнення гармонію та душевних навчань. Не дивлячись на протилежну думку або іншу віру всі люди повинні залишатися людьми та приймати позицію один одного.

Кожний розділ – це окремий світ та шлях до нього. Чи думали ви колись, що атеїзм – це також релігія?

Щоб отримати відповіді на свої запитання, необхідно скачати книгу «Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівена Протеро безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівена Протеро українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення» Стівена Протеро

5 відповідей до “Вісім релігій, що панують у світі. Чому їхні відмінності мають значення”

 1. Оксана Оксана сказав:

  Як завантажити цю книгу?

 2. Дмитро Дмитро сказав:

  Як завантажити книгу?

 3. Маргарита Маргарита сказав:

  Скільки нового я відкрила для себе в книзі «Вісім релігій, що панують у світі», вона дуже глибока та сильна. На мою думку, цю роботи повинен прочитати кожен, навіть атеїст. Рекомендую.

 4. Анна Анна сказав:

  Неймовірно, я досі не можу прийняти те, що прочитала у книзі «Вісім релігій». Виявляється, що не всі релігії можуть допомогти, ба більше знайти відповідь на важливі питання. Цікаво, а що б було коли кожна людина обирала релігію самостійно? Взагалі є над чим подумати, напевно я перечитаю цю книгу ще раз.

  • Анна Анна сказав:

   Хотіла би завантажити цю книгу, але не можу. Хотілось би, щоб адміністратори пояснили як

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *