«Віта Ностра» Марина та Сергій Дяченко

«Віта Ностра» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1767 переглядів
1767 переглядів

Про книгу «Віта Ностра» Марини та Сергія Дяченко

Прочитайте та залишитеся у захваті. Дівчина Олександра Самохіна навчається в загадковому Институті Спеціальних Технологій. Чудернацькі викладачі. Не менш підозрілі студенти. Зміна свідомості. Паноптікум якийсь! Але як шикарно!

Починайте читати онлайн книгу «Віта Ностра» Марини та Сергія Дяченко українською мовою та поглиньте в іншу реальність, яка зачаровує.

Заходить легко та одночасно є над чим поміркувати. Жанр – соціальна фантастика з елементами постмодернізму. Книга «Віта Ностра» – неймовірна метафора. Вона отримала безліч премій та номінацій. Здогадайтесь, за що?

Цікаво спостерігати за відносинами персонажів між собою, їх трансформацією та кінцевими метаморфозами. Адже в кінці навчання вони повинні перетворитись в…

Не будемо заглядати наперед, краще скачати книгу «Віта Ностра» Марини та Сергія Дяченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), та насолодитись захоплюючим читанням. Обов’язково візьміть цей роман з собою в дорогу. Не занудьгуєте!

Завантажити безкоштовно книгу «Віта Ностра» Марини та Сергія Дяченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Віта Ностра» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *