«Вітер часу» Влад Наслунга

«Вітер часу» Влад Наслунга

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Вітер часу» Влада Наслунга

Книга «Вітер часу» – хвилююча сімейна сага про три покоління української родини, які були розкидані долею по різних куточках земної кулі. Влад Наслунга пропонує читачеві відправитися у небезпечну мандрівку до Середньої Азії разом з найстаршим героєм – геологом Володимиром Івановичем, який разом з експедицією попрямував на пошуки урану. Його син та онук пов’язали своє життя з науковою діяльністю – їхні пригоди в Києві та Лондоні не залишать байдужими навіть найвибагливіших прихильників життєвих драм і напружених сюжетів.

У романі «Вітер часу» змальована не лише сімейна історія головних героїв, а й багатостраждальна Україна. Кожен з героїв уособлює певну частину української спільноти кінця XX – початку XXI століття. Хтось прагне кращої долі в еміграції, інші залишаються на Батьківщині та витримують неабиякі випробування, намагаючись відшукати об’єктивну правду. Проте незмінним залишається одна річ: де б ви не опинилися, вам завжди треба робити моральний вибір, обирати свої пріоритети, прислухаючись до свого «Я».

Автор зачіпає цілу низку актуальних для сьогодення суспільних і особистих проблем, показує рівень розвитку вітчизняної науки та її співвідношення з мораллю, занурюється у вітчизняну історію. Сюжетна лінія перемежовується з філософськими відступами та міркуваннями з відлунням патріотизму. Можливо, прочитавши цю книгу, ви серйозно замислитися над цінностями, що заволоділи серцями й розумом пересічних українців.

Цей твір припаде до смаку і любителям «соковитих» детективних історій, і поціновувачам гостросюжетних пригод з елементами екшену, і прихильникам драматично-ліричних романів. Три життєвих долі, три строкаті історії, три зовсім різних героя… Це – не лише одна родина, а кілька поколінь українців, які проходять свій шлях самовизначення, з роками всотують мудрість і отримують безцінні моральні уроки.

Пропонуємо вам скачати «Вітер часу» Влада Наслунги на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Також ви маєте можливість читати онлайн цю книгу в нашій електронній бібліотеці у вільному доступі.

Завантажити безкоштовно книгу «Вітер часу» Влада Наслунга

Завантажити книгу «Вітер часу» у форматі:

Рекомендації

Відлуння любові: жінки
Відлуння любові: жінки
Хурделиця
Хурделиця Володимир Худенко
Всесвіт
Всесвіт Олександр Скороход
Варення для відьми, або Казка зі смаком калини
Варення для відьми, або ... Марія Деркульська

Відгуки на книгу «Вітер часу» Влада Наслунга