«Вітер часу» Влад Наслунга

«Вітер часу» Влад Наслунга

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
490 переглядів
490 переглядів

Про книгу «Вітер часу» Влада Наслунга

Книга «Вітер часу» – хвилююча сімейна сага про три покоління української родини, які були розкидані долею по різних куточках земної кулі. Влад Наслунга пропонує читачеві відправитися у небезпечну мандрівку до Середньої Азії разом з найстаршим героєм – геологом Володимиром Івановичем, який разом з експедицією попрямував на пошуки урану. Його син та онук пов’язали своє життя з науковою діяльністю – їхні пригоди в Києві та Лондоні не залишать байдужими навіть найвибагливіших прихильників життєвих драм і напружених сюжетів.

У романі «Вітер часу» змальована не лише сімейна історія головних героїв, а й багатостраждальна Україна. Кожен з героїв уособлює певну частину української спільноти кінця XX – початку XXI століття. Хтось прагне кращої долі в еміграції, інші залишаються на Батьківщині та витримують неабиякі випробування, намагаючись відшукати об’єктивну правду. Проте незмінним залишається одна річ: де б ви не опинилися, вам завжди треба робити моральний вибір, обирати свої пріоритети, прислухаючись до свого «Я».

Автор зачіпає цілу низку актуальних для сьогодення суспільних і особистих проблем, показує рівень розвитку вітчизняної науки та її співвідношення з мораллю, занурюється у вітчизняну історію. Сюжетна лінія перемежовується з філософськими відступами та міркуваннями з відлунням патріотизму. Можливо, прочитавши цю книгу, ви серйозно замислитися над цінностями, що заволоділи серцями й розумом пересічних українців.

Цей твір припаде до смаку і любителям «соковитих» детективних історій, і поціновувачам гостросюжетних пригод з елементами екшену, і прихильникам драматично-ліричних романів. Три життєвих долі, три строкаті історії, три зовсім різних героя… Це – не лише одна родина, а кілька поколінь українців, які проходять свій шлях самовизначення, з роками всотують мудрість і отримують безцінні моральні уроки.

Пропонуємо вам скачати «Вітер часу» Влада Наслунги на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Також ви маєте можливість читати онлайн цю книгу в нашій електронній бібліотеці у вільному доступі.

Завантажити безкоштовно книгу «Вітер часу» Влада Наслунга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вітер часу» Влада Наслунга