«Вітер у вербах» Кеннет Грем

«Вітер у вербах» Кеннет Грем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1025 переглядів
1025 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вітер у вербах» Кеннет Грем (анотація)

Книга «Вітер у вербах» Кеннета Грема вперше вийшла друком у 1908 році і стала однією з кращих у світовій дитячій літературі. Але читати цей роман, у якому поєднуються пригоди і фентезі, можуть не лише діти та підлітки, а й дорослі, адже ця історія може і їх навчити чомусь хорошому.

Центральними дійовими особами твору стали тваринки – кріт, борсук, жабка і щур. Головним серед них є містер Кріт, бо саме з ним відбуваються основні події, але інші персонажі теж відіграють важливі ролі у загальному дійстві.

А починається розповідь з того, що головний герой виходить зі своєї нори, розташованої під землею, і бачить навколо справжню красу. Весна вже змінила зиму і стала повноправною володаркою природи, тому повітря ще не жарке, але вже й не таке холодне, а навколо все зазеленіло і розцвіло.

Неподалік знаходиться річка, яка теж стає місцем, де розгортатиметься чимало подій. Містерові Кроту доволі швидко вдасться завести нові знайомства і подружитись з місцевими мешканцями, а далі на них чекатимуть цікаві пригоди, які розкриватимуть характери лісових мешканців і показуватимуть, чи справді вони можуть бути хорошими друзями.

У кожного з персонажів є свої характерні особливості, які роблять їх багато у чому схожими на людей. Читаючи про них, можна побачити, яке важливе значення у житті мають довіра, дружба і підтримка.

Слухати аудіокнигу «Вітер у вербах» Кеннета Грема онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вітер у вербах» Кеннет Грем українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вітер у вербах» Кеннет Грем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *