«Візок Анку» Микита Кіляров

«Візок Анку» Микита Кіляров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
783 переглядів
783 переглядів

Про книгу «Візок Анку» Микити Кілярова

Книга «Візок Анку» – збірник готичних нарисів і оповідань у жанрі містичного трилера й хорору, а також з елементами детективу. Микита Кіляров включив до збірки дванадцять творів, кожен з яких вражає своєю глибиною та дивними сюжетними перипетіями.

Чи хочете ви дізнатися, які потойбічні сили живуть в кожному з нас? Як смерть людини змінює її минуле та впливає на майбутнє? Ці та інші роздуми про вічне та земне вилилися у вишукані та моторошні сюжети.

Збірка «Візок Анку» вражає деталізацією подій та емоційним спокоєм автора – там, де в читача бігають мурашки, письменник, ніби посміхаючись, підкидає його уяві ще більше яскравих і жахливих картин. Особливе місце у книзі відводиться філософським міркуванням про вічні цінності та сенс життя.

Автор звертається до давньої міфології та запрошує читача помандрувати загадковою річкою Стікс. Тільки той, хто впритул бачить смерть, може відчути всі деталі нашого буття – відтінки темних і світлих смуг, якими ми крокуємо, по-справжньому дорогих людей, на яких раніше, на жаль, не звертали уваги.

Ця дивна мудрість, що приходить зі смертю, зовсім не пов’язана з життєвим досвідом. Це – страх перед невідомою вічністю, який звільняє людину від забобонів і стереотипів, роблячи її повністю відкритою та беззахисною.

Герої всіх оповідань книги стикаються з видіннями та примарами, що створюють небезпеку для їхнього здорового глузду. Те, що вони бачать, зовсім не в’яжеться з раціональними та науковими поясненнями. Кожен з них йде тим шляхом, який підказує серце, а це – зовсім інша реальність, що підкидає їм потойбічні випробування. Свідоме та підсвідоме зав’язуються в тугий вузол, і щоб розв’язати цю головоломку, треба спочатку розвіяти туман, який огортає з кожним кроком все більше.

Якщо ви хочете скачати «Візок Анку» Микити Кілярова безкоштовно та без реєстрації, зверніться до матеріалів нашої електронної бібліотеки, обравши зручний формат для скачування – fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн збірку, що знаходиться у вільному доступі на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Візок Анку» Микити Кілярова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Візок Анку» Микити Кілярова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *