«Візит доктора Фройда» Богдан Вікторович Коломійчук

«Візит доктора Фройда» Богдан Вікторович Коломійчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1223 переглядів
1223 переглядів

Про книгу «Візит доктора Фройда» Богдана Вікторовича Коломійчука

“Візит доктора Фройда” – третя книга з циклу пригод львівського детектива Адама Вістовича. Цей ретро-роман відправляє читача у початок минулого століття, даючи можливість прогулятися колоритними львівськими й австрійськими вулицями. Прогулятися, здригаючись від кожного шереху, адже десь поблизу розгулює вбивця…

Сюжет твору закручується навколо серії вбивств невідомого маніяка на прізвисько Упир. Досвідчений детектив Адам Вістович починає розслідування, проте злочинець, граючись із ним, відводить детектива все далі від правди. Чоловік твердо вирішує розібратися у цій непростій справі, адже під загрозою – життя його коханої.

Втомившись від невдач, Адам від’їжджає до Данцігу, де його знаходить інспектор віденської поліції. Він просить допомогти, адже австрійську громадськість Упир також сколихнув своїми жорстокими злочинами. Несподівано в Адама з’являється “напарник” – відомий австрійський психоаналітик Зигмунд Фройд пропонує свою допомогу. Проте психіатра вбивця цікавить лише як пацієнт.

Одним психіатром Богдан Коломійчук не обмежився – у книзі “Візит доктора Фройда” згодом з’являються ще три лікарі, і детектив стає справжнім психічним розслідуванням. Де проходить межа між психіатром та його пацієнтами – невідомо, адже кожен з цих персонажів є підозрюваним у страшних вбивствах.

Цікаво читати, як автор занурює у спогади хворих, намагаючись пролити світло на їхні психічні травми. У цьому вирі подій головний герой також потребує психічної допомоги – він ще більше заплутується, кидаючи всі зусилля на пошук загадкового злочинця.

Богдан Коломійчук написав напрочуд легку і захопливу книгу. Твір насичений деталями, які треба поступово зводити докупи. Кінцівка твору – це справжня несподіванка для читача. Роман “Візит доктора Фройда” варто скачати й прочитати тим, хто скучив за атмосферними ретро-виданнями з гострим і непередбачуваним сюжетом.

Завантажити безкоштовно книгу «Візит доктора Фройда» Богдана Вікторовича Коломійчука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Візит доктора Фройда» Богдана Вікторовича Коломійчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *