«Включайся! Жінки, робота і воля вести за собою» Нел Сковел, Шеріл Сендберг

«Включайся! Жінки, робота і воля вести за собою» Нел Сковел, Шеріл Сендберг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1022 переглядів
1022 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Включайся! Жінки, робота і воля вести за собою» Неллы Сковел, Шеріл Сендберг (анотація)

Шерил Сендберґ, операційна директорка компанії Facebook, є однією з найвідоміших та найвпливовіших жінок світу. Вона посіла п’яте місце у рейтинґу «100 найвпливовіших жінок світу журналу«Forbes» (2011), восьме – серед «50 найвпливовіших жінок у бізнесі» журналу «Fortune» (2012). Перед тим як долучитися до керівництва Facebook, Сендберґ побудувала бізнес-складник компанії Google (як віце-президент тоді ще маловідомого старт-апу), а раніше очолювала апарат Міністерства фінансів США. Але справжній фурор вона зробила на конференції TED 2010 року, коли виступила з відвертою розповіддю про перешкоди, які стоять перед дівчатами та жінками у побудові кар’єри, стереотипи, суспільний осуд та упередження, з якими доводиться боротися успішним жінкам.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Включайся! Жінки, робота і воля вести за собою» Неллы Сковел, Шеріл Сендберг українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Включайся! Жінки, робота і воля вести за собою» Неллы Сковел, Шеріл Сендберг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *