«Внутрішня інженерія» Садхґуру (Джаґґі Васудев)

«Внутрішня інженерія» Садхґуру (Джаґґі Васудев)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5552 переглядів
5552 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Внутрішня інженерія» Джаґґі Васудева (анотація)

Хочете в зрілих літах сказати, що ваше життя минуло не даремно? Допомогти в цьому може йога – легка і доступна техніка для досягнення гармонії та пізнання себе. Ця книга – це древня мудрість, написана сучасною мовою та зрозумілими словами. Її ціль – зробити радість вашим постійним супутником. Однак це не лише практична філософська праця, адже Садхґуру розповів про свої подорожі Індією, про своє навчання і про перші кроки в «бізнесі».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Внутрішня інженерія» Джаґґі Васудева українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Внутрішня інженерія» Джаґґі Васудева

3 відповіді до “Внутрішня інженерія”

  1. Stepan Stepan сказав:

    Як скачати цю книгу

  2. Олексій Олексій сказав:

    УКРАЇНА понад усе

  3. Слава Слава сказав:

    Книгу Внутрішня інженерія порадила мені подруга, в неї справді дуже змінились думки, ніби вона стала іншою людиною. Я читала цю книгу тиждень, не варто поспішати адже мудрість потрібно зрозуміти. Від маленьких кроків до мети, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *