«Вогненне око» Олесь Ульяненко

«Вогненне око» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
631 переглядів
631 переглядів

Про книгу «Вогненне око» Олеся Ульяненко

Олесь Ульяненко – один з найепатажніших та найсміливіших українських письменників, твори якого чіпляють за живе, вивертають душу та влучають в серце гострими стрілами правди й жорстокості. Один з літературних критиків сказав, що книги Ульяненка не рекомендуються до читання неповнолітнім, вагітним жінкам і людям зі слабкою психікою.

Одна з найбільш яскравих праць автора – роман «Вогненне око». Якщо ви хочете відчути весь життєвий «бруд», описаний з неприхованою реалістичністю, та зануритися в гидку атмосферу безкарності, розбещеності, несправедливості та суцільного абсурду, радимо читати онлайн цей самобутній твір.

Ця книга повертає читача до кінця минулого століття – до сумбурних і шалених дев’яностих років, коли панувала вседозволеність та суцільний хаос. Крокуючи за героями роману, читач опиняється посеред злочинів, за які ніхто не карає та не несе відповідальності.

На сторінках твору ви зустрінете і кремезних братів Роздайбідів, і міліціонера Гільмедова, і полковника Кравченка. Всі вони – злочинці різноманітних рівнів. Бандитський терор, продажність і корупція, шантаж – це все виливається на читача з неймовірною силою. Чи є такі, хто в змозі протистояти велетенській лавині аморальності?

Сюжет книги «Вогненне око» схожий на саму епоху дев’яностих – одні події перетікають в інші, на хвилях розповіді несучи читача у невідомість і хаотичне буття. Мораліст Ульяненко натякає на кожній сторінці: світ збожеволів, мораль глибоко втоптана в землю. Письменник був впевнений: лише таке абсурдне змалювання людських стосунків та життя в цілому може наштовхне читача на слушну думку негайно змінюватися та змінювати все навколо.

Мова книги дуже яскрава, з великою кількістю «соковитих» епітетів та з найтоншими відтінками емоцій. Так може писати лише блискучий знавець мови, одним словом передаючи весь спектр відчуттів, викликаючи читача на відверті думки. Наша електронна бібліотека пропонує всім охочим скачати «Вогненне око» Олеся Ульяненка безкоштовно та без реєстрації. У нас ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Вогненне око» Олеся Ульяненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вогненне око» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *