«Вогняна зима» Андрій Кокотюха

«Вогняна зима» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3755 переглядів
3755 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вогняна зима» Андрія Кокотюхи (анотація)

Андрій Анатолійович Кокотюха – видатний український письменник, твори якого запалюють вогники в серцях справжніх патріотів. Його книга «Вогняна зима» – драматична історія про події 2013-2014 року, які відкрили нову сторінку життя нашої держави після Революції Гідності. У творі переплелися долі зовсім різних за віком, моральними принципами та соціальним статусом людей, яких об’єднав Майдан. І, звичайно, всі головні герої стали по обидва боки барикад…

Починаючи читати онлайн цей роман, одразу опиняєшся в епіцентрі тих неспокійних подій. Це були перші спроби вирватися з полону корупції, заявити про свою вірність і любов до Батьківщини, про свою свободу… До того часу всі жили за звичайними щоденними схемами, приймаючи як даність все, що давала нам держава. Ніхто не прагнув вимагати більшого. Восени 2013 року Україна змінилася – вона встала з колін і заявила про себе вустами простого народу.

Майдан 2013-2014 року змінив багато людських доль. Роман «Вогняна зима» – вигадана та водночас реалістична історія про активістів і волонтерів, ворогів «майданутих» та людей, які відреагували на ці події байдужістю або вирішили заробити на політиці, продаючи свої погляди тим, хто більше платить. Автор зазирнув у ту зиму зсередини, щоб винести звідти найщиріші емоції, надії та переконання, показати тодішнє життя серед «коктейлів Молотова» та максимально наблизитися до того відліку часу в новій, по-справжньому незалежній Україні.

Образи персонажів книги приваблюють своєю яскравістю та реалістичністю. Бізнесмени та студенти, звичайні продавчині, пенсіонери та військові переплелися у вирі запеклої боротьби. Хтось кидає успішний бізнес і веде за собою Автомайдан як Стогов, а хтось безжально розганяє «майданутих» як боєць «Беркуту» Олег. Усі події читач бачить очима персонажів твору і вже може зробити висновки: чи виправдалися сподівання народу.

Наш сайт пропонує всім бажаючим скачати «Вогняна зима» Андрія Анатолійовича Кокотюхи безкоштовно та без реєстрації. Пропонуємо вам електронні книги в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вогняна зима» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Вогняна зима» Андрія Кокотюхи

Тут ніхто нікого не знає – але можна підійти до першого ліпшого та поговорити, мов з другом дитинства чи давнім родичем, котрого нарешті побачив. Нічого особливого. Усе, як завжди. Спокій та безпека серед однодумців

Бо розбита віра набагато страшніша, ніж розбита голова.

Бо для змін та навіть процесів потрібна згода сторін.

І все одно Птаха звик робити щось не заради процесу. Він прагнув результату.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вогняна зима» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *