«Вогонь і кров. За триста років до “Гри престолів”. Історія Таргарієнів» Джордж Р. Р. Мартін

«Вогонь і кров. За триста років до “Гри престолів”. Історія Таргарієнів» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1076 переглядів
1076 переглядів

Про книгу «Вогонь і кров. За триста років до “Гри престолів”. Історія Таргарієнів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Роман «Вогонь і кров. За триста років до «Гри престолів». Історія Таргарієнів» – чергове доповнення славнозвісного фентезійного циклу «Пісня льоду й полум’я». Якщо ця сага сприймається як гостросюжетна й динамічна казка з бойовими сценами, магічними перевтіленнями, сімейними драмами й політичними інтригами, то цей твір заслуговує на звання історичного літопису Вестероса.

Для тих, хто вирішить читати онлайн цей атмосферний роман, відкриється шлях до унікального минулого земель Сімох Королівств, коли тільки зароджувалася династія Таргарієнів, і дракони цього племені ще майже не знали людських облич.

Джордж Р. Р. Мартін веде розповідь вдумливо, акцентуючи увагу на найважливіших подіях, що відбулися за кількасот років до початку війни між кількома королівськими родинами. У цій книзі читач побачить лише початок їхнього роду, укріплення цих династій для підтримання структури держави.

І хоча боротьба за владу не є центральним стрижнем роману, письменник не обійшов увагою і це питання, показавши, на які жертви здатні управлінці заради збереження своїх повноважень. Історія з чорно-білими і червоними (кривавими) смугами – так можна назвати книгу «Вогонь і кров. За триста років до «Гри престолів». Історія Таргарієнів», що стане справжньою енциклопедією для прихильників автора.

Роман сповнений лицарського духу та героїчної доблесті, і на його сторінках обов’язково знайдуться герої, що викличуть цілу гаму емоцій. Ця книга зробить вас свідками становлення столиці Семи Королівств та перших спроб державних переворотів й заколотів заради влади, відродженню племені драконів та появі серед них людських облич.

Рекомендуємо читати цей твір після того, як ви ознайомитеся з романами циклу «Пісня льоду й полум’я» – велика кількість імен і хронологічна насиченість подій стануть яскравим продовженням цієї саги.

Якщо ви вирішите скачати «Вогонь і кров. За триста років до «Гри престолів». Історія Таргарієнів» Джорджа Р. Р. Мартіна, пропонуємо завітати на наш сайт, де ви знайдете цей роман та інші праці талановитого американського письменника безкоштовно та без реєстрації. Наші електронні матеріали знаходяться в найбільш зручних форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вогонь і кров. За триста років до “Гри престолів”. Історія Таргарієнів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *