«Вогонь» Алла Марковська

«Вогонь» Алла Марковська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1628 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вогонь» Алли Марковської (анотація)

Книга «Вогонь» є першою частиною серії «Війна Сфери». Українська письменниця та художниця Алла Марковська порадувала всіх любителів фантастичних сюжетів неймовірною космічною епопеєю з елементами фентезі та яскраво вираженим психологізмом.

Міжгалактична війна, що охопила всю цивілізацію, загрожує глобальною катастрофою. Смертельне протистояння між творцями світу та расою драконів надто жорстоке, щоб закінчитися просто перемогою однієї із сторін. Головний герой адмірал Гелард да Рідас кидає виклик усім, хто хоче знищити все живе.

Серед перевертнів та людей зі сталою фізичною формою виділяється ще одна раса – дракони. Головний герой роману «Вогонь» і являє собою це фантастичне створіння. Він є чорним драконом, який уособлює міць і відчайдушність, сміливість і войовничість.

Гел виступає проти величної спільноти Творців на чолі з підступним конструктором всесвіту Зероном. Якщо ви хочете зануритися у бойовий екшн та разом з головним героєм розплутати цілий клубок інтриг, що допоможуть врятувати життя цілої галактики, радимо читати онлайн або скачати «Вогонь» Алли Марковської на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо твори у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Книга написана дуже майстерно – яскравий опис фантастичного оточення, глибокі образи персонажів, постійне нагнітання обстановки, що сягає свого апогею у фінальній частині роману. Блискуча українська мова робить цей багатошаровий твір ще більш колоритним та унікальним. Його можна назвати однією з найкращих перлин сучасної вітчизняної фантастики.

Ця фантастична сага має глибокий філософський смисл – якщо зазирнути поміж рядків, можна побачити, які злободенні проблеми соціального та особистого характеру зачіпає письменниця. Сімейні цінності та готовність пожертвувати найдорожчим заради збереження спокою та щастя своєї дитини, підкореність своїм несамовитим та владним бажанням мільйонів людей, дружба та вірність своїм ідеалам, що може дати тріщину у найкритичніший момент… Ця книга наближає нас до реального життя, змушує озирнутися навколо та зазирнути до себе в душу, а головне – знайти сили протистояти негараздам та виклику долі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вогонь» Алли Марковської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Вогонь» Алли Марковської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вогонь» Алли Марковської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *