«Володар Мух» Вільям Ґолдінґ

«Володар Мух» Вільям Ґолдінґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4456 переглядів
4456 переглядів

Короткий зміст книги «Володар Мух» Вільяма Ґолдінґа (анотація)

Книга «Володар мух» – масштабне пригодницько-апокаліптичне полотно, що побачило світ всередині минулого століття й досі продовжує залишатися одним з найлегендарніших класичних творів через його актуальність і сюжетну напруженість. Ця грандіозна праця була двічі екранізована та принесла автору Нобелівську премію з літератури.

Вільям Ґолдинґ показав страшну правду про те, що керує нашими вчинками, коли вони не стримуються нормами суспільства. Цей роман можна вважати своєрідним літературно-соціальним експериментом, адже герої книги опинилися в закритому просторі, де зручно спостерігати за їхньою поведінкою, намірами, думками.

Через жахливу авіакатастрофу хлопці різного віку опиняються на безлюдному острові. Спочатку в їхніх серцях пробуджується бажання налагодити побут, щоб їхнє життя мало чим відрізнялося від цивілізації. Вони створюють свою низку суспільних правил, обирають керівника та розподіляють між собою обов’язки. Проте такий порядок був зруйнований дуже скоро, і в новому «суспільстві» запанували хаос і жорстокість.

В романі «Володар мух» показана темна сутність людської душі. У звичайних умовах, до яких ми звикли, нас стримують батьки та їхні зауваження, суспільні норми та охоронці закону. Проте безлюдний острів вільний від усіх цих надбань цивілізації. І одразу в підсвідомості кожного «робінзона» пробуджується агресивний звір, який прагне виживати та самостверджуватися будь-якою ціною. А якщо таких звірів багато, це вже не життя, а справжнє пекло.

Письменник недаремно обрав для свого сюжету саме дітей. Як відомо, дитяча жорстокість та агресія можуть вражати своїми масштабами. Цікаво прослідкувати за поведінкою дітей різного віку – молодшого шкільного, підліткового, юнацького. Ця книга наштовхує на глибокі роздуми щодо правильної системи виховання, адже ми нерідко стикаємося з такими ситуаціями, коли дорослі не бачать своїх дітей та не мають можливості впливати на них.

Наш сайт надає можливість скачати «Володар мух» Вільяма Ґолдинґа безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо вам найзручніші формати для скачування роману – fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей легендарний роман у нашій електронній бібліотеці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Володар Мух» Вільяма Ґолдінґа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Володар Мух» Вільяма Ґолдінґа

— Правила! — крикнул Ральф — Ты нарушаешь правила!

— Ну и что?

Ральф взял себя в руки.

— А то, что, кроме правил, у нас ничего нет.

Все всегда оказываются не такими, как от них ждешь.

Если лицо совершенно меняется от того, сверху ли или снизу его осветить, – чего же стоит лицо? И чего все вообще тогда стоит?

Они шагали рядом – два мира чувств и понятий, неспособные сообщаться.

Скачати безкоштово книгу «Володар Мух» Вільяма Ґолдінґа українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Володар Мух» Вільяма Ґолдінґа

Одна відповідь до “Володар Мух”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Володар Мух – перша робота, яка вразила мене до глибини душі! Сутність звіра, яка проявляється в закритому просторі, тим паче у дітей — вражає. Книга мені дуже сподобалась. Завдяки сайту я швидко змогла скачати книгу в зручному форматі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *