«Волонтери. Мобілізація добра» Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка

«Волонтери. Мобілізація добра» Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1435 переглядів
1435 переглядів

Про книгу «Волонтери. Мобілізація добра» Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любка

Книга “Волонтери. Мобілізація добра” – це збірка творів про найболючіше, що є зараз у кожного українця – про війну у власній країні. Ті, хто відстоюють цілісність багатостраждальної України в Донбасі, віддаючи за це життя, – справжні герої, проте є серед нас й інші відважні патріоти.

Це – волонтери, воїни світла, які присвятили себе порятунку бійців і переселенців. Вони підтримують їх всюди: у шпиталях, на передовій, у притулках для біженців. Це – справжні атланти, на плечах яких тримається така хитка українська реальність, пронизана болем, відчаєм та знівеченими долями.

Відомі українські письменники Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Сергій Жадан, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Галина Вдовиченко, Ірен Роздобудько, Катерина Бабкіна не змогли не зачепити це болюче питання. Автори створили низку пронизливих творів, героями яких є реальні люди. Вони прийшли до тих, хто потребує підтримки й допомоги, з різних куточків нашої країни, полишивши все, до чого вони звикли, що приносило їм щастя та задоволення. Вони не лише вірять в добро та перемогу, а й самі є світлими янголами, які запалюють серця оточуючих милосердям й теплом.

Книга “Волонтери. Мобілізація добра” – це строкате полотно, виткане з віршів та оповідань, есе та коротких замальовок з філософською начинкою. Кожен з авторів написав так, як йому підказало серце.

Червоною ниткою крізь усі рядки книги проходить несамовита туга, серед якої пробивається молодий паросток надії та віри в те, що добро переможе. Скачати й прочитати цю збірку треба кожному свідомому українцю – вона змушує задуматися над сутністю й важливістю волонтерства та, можливо, надихне на перший крок до подвига в ім’я цілісної України.

Макс Кідрук, Гаська Шиян, Галина Вдовиченко, Ірина Славінська, Андрій Любка, Сергій Жадан, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Катерина Бабкіна, Ірен Роздобудько доводять своїми творами, що здатність до самопожертви – це особлива якість людини, справжній талант душі. Це – внутрішня потреба безкорисливо робити добро та готовність роздирати своє серце бідами оточуючих. Книгу “Волонтери. Мобілізація добра” слід читати й перечитувати своїм дітям, адже тільки добро зможе врятувати Україну і весь світ у майбутньому.

Обережно! Ненормативна лексика!

Цитати з книги «Волонтери. Мобілізація добра» Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любка

…дурдом якийсь, така срака, просвіту нема, але згадую Майдан і вірю, що світло буде…»

І я вірю. А ти?

До українців останнім часом, здається, дійшло, що тоді, як комусь поряд дуже зле, нормальній людині добре бути не може.

Робітник, студент, пенсіонер — усі ті, хто не- заслужено отримує так мало від держави і заслужено на неї ображається, — що вони можуть зробити тут і тепер для того, аби стати трохи щасливішими?

Допомагати тим, хто у більшій біді.

держава — то не лише репресивна машина податків і чиновницьких побудов. Це ще й суспільство. А суспільство — це багато-багато окремих доль, об’єднаних на даний момент спільною метою: вижити й перемогти

Скачати безкоштово книгу «Волонтери. Мобілізація добра» Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Волонтери. Мобілізація добра» Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *