«Волонтери. Мобілізація добра» Сергій Жадан, Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Катерина Бабкіна, Галина Костянтинівна Вдовиченко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Ірена Карпа

«Волонтери. Мобілізація добра» Сергій Жадан, Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Катерина Бабкіна, Галина Костянтинівна Вдовиченко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Ірена Карпа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5523 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Волонтери. Мобілізація добра» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любки, Катерини Бабкіної, Галини Костянтинівни Вдовиченко, Лариси Денисенко, Ірен Роздобудько, Ірени Карпи (анотація)

Книга “Волонтери. Мобілізація добра” – це збірка творів про найболючіше, що є зараз у кожного українця – про війну у власній країні. Ті, хто відстоюють цілісність багатостраждальної України в Донбасі, віддаючи за це життя, – справжні герої, проте є серед нас й інші відважні патріоти.

Це – волонтери, воїни світла, які присвятили себе порятунку бійців і переселенців. Вони підтримують їх всюди: у шпиталях, на передовій, у притулках для біженців. Це – справжні атланти, на плечах яких тримається така хитка українська реальність, пронизана болем, відчаєм та знівеченими долями.

Відомі українські письменники Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Сергій Жадан, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Галина Вдовиченко, Ірен Роздобудько, Катерина Бабкіна не змогли не зачепити це болюче питання. Автори створили низку пронизливих творів, героями яких є реальні люди. Вони прийшли до тих, хто потребує підтримки й допомоги, з різних куточків нашої країни, полишивши все, до чого вони звикли, що приносило їм щастя та задоволення. Вони не лише вірять в добро та перемогу, а й самі є світлими янголами, які запалюють серця оточуючих милосердям й теплом.

Книга “Волонтери. Мобілізація добра” – це строкате полотно, виткане з віршів та оповідань, есе та коротких замальовок з філософською начинкою. Кожен з авторів написав так, як йому підказало серце.

Червоною ниткою крізь усі рядки книги проходить несамовита туга, серед якої пробивається молодий паросток надії та віри в те, що добро переможе. Скачати й прочитати цю збірку треба кожному свідомому українцю – вона змушує задуматися над сутністю й важливістю волонтерства та, можливо, надихне на перший крок до подвига в ім’я цілісної України.

Макс Кідрук, Гаська Шиян, Галина Вдовиченко, Ірина Славінська, Андрій Любка, Сергій Жадан, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Катерина Бабкіна, Ірен Роздобудько доводять своїми творами, що здатність до самопожертви – це особлива якість людини, справжній талант душі. Це – внутрішня потреба безкорисливо робити добро та готовність роздирати своє серце бідами оточуючих. Книгу “Волонтери. Мобілізація добра” слід читати й перечитувати своїм дітям, адже тільки добро зможе врятувати Україну і весь світ у майбутньому.

Обережно! Ненормативна лексика!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Волонтери. Мобілізація добра» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любки, Катерини Бабкіної, Галини Костянтинівни Вдовиченко, Лариси Денисенко, Ірен Роздобудько, Ірени Карпи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Волонтери. Мобілізація добра» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любки, Катерини Бабкіної, Галини Костянтинівни Вдовиченко, Лариси Денисенко, Ірен Роздобудько, Ірени Карпи

…дурдом якийсь, така срака, просвіту нема, але згадую Майдан і вірю, що світло буде…»

І я вірю. А ти?

майже усі волонтери — гарні люди. Така особливість.

що більше ми можемо, то більше від нас вимагається…

Одним із простих рецептів щастя як у буддистів, так і в християн є допомога тим, кому зараз гірше, ніж тобі.

Скачати безкоштово книгу «Волонтери. Мобілізація добра» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любки, Катерини Бабкіної, Галини Костянтинівни Вдовиченко, Лариси Денисенко, Ірен Роздобудько, Ірени Карпи українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Волонтери. Мобілізація добра» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської, Андрія Любки, Катерини Бабкіної, Галини Костянтинівни Вдовиченко, Лариси Денисенко, Ірен Роздобудько, Ірени Карпи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *